1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup X1 w Austrii

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ezioauditore12, Listopad 22, 2013.

1. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Witam , postanowilem zakupic xbox one w ten weekend ale najpierw chcialem sie dowiedziec czy jesli kupie konsole w Austrii to bedzie miala ona język polski ? pytalem w gamestop ale gosc nie bardzo byl w temacie obeznany i nie mial pewnosci , a druga sprawa to aktualizacja , czy faktycznie nie odpale gier bez pobralnia tego 1 GB ? mam internet na karte wiec bede musial do znajomego isc i u niego pobrac . prosze o szybką odpowiedz na pirwsze pytanie i lece do sklepu po konsole i Ryse :courage:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    wydaje mi sie ze bedzie jezyk polski ale to tylko moje przypuszczenia
    chyba wszystkie gry beda potrzebowaly aktualizacji.
    ja na twoim miejscu poczekal bym az bedzie polska premiera konsoli i kupisz sobie w polsce.
    P.S a co do aktualizacji to nie wiem czy bedziesz ja mogl pobrac w polsce czy bedziesz musial w austrii

@EDIT
    chyba jednak nie ma jezyka polskiego:
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/prosto-z-usa-pierwsze-uruchomienie-xbox-one-181942/

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Z filmików wynika że konsola nie ma przygotowanego polskiego języka.

5. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pewnie że nie ma. Dojdzie kiedyś z patchem.

6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Połączenie z netem jest wymagane przy pierwszym włączeniu konsoli, później nie potrzebujesz neta.

7. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Poszedlem wczoraj wieczorem do media markt po xbox one a gosc mi mowi ze wszystko sprzedane , w saturnie to samo ;/ normalnie masakra tego sie nie spodziewalem , dzis rano bylem w gamestop i zamowilem konsole na następny tydzien jest juz zarezerwowana więc pozostaje czekac , co do gier to zdziwila mnie cena na X1 kosztowaly 69 euro na X360 Battlefield 4 , ghost po 59 wiec nie jest zle , z padami bylo juz gorzej bo byly po 55 euro czyli o 20 wiecej niz na 360. Pogralem chwilke w saturnie na X1 i prezentuje sie to naprawde zaje..... skok grafiki jest naprawde duzy ,obok na wystawie byl jeszcze ps4 ale zagrac juz nie dali ;/

Wczytywanie...

Poleć forum