1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup x360, kilka pytan

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mexykan, Sierpień 2, 2008.

1. mexykan

mexykan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka wszystkim Mam zamiar zakupic x360 8) ,obojetnie jaka wersje aby byla przerabialna. No i teraz pytanko bo nie wiem co mam zrobic ;/ zastanawialem sie nad arcade za 750zl i premiumem 950zl na nowych plytach ale cos nie mozna ich przerobic, czy to prawda i czy moze wiadomo jak juz prace przebiegaja nad rozpracowaniem przerobienia ? Mam opcje kupic tez wersje premium (stara) z 3 zapalonymi czerwonymi diodami, kumpel mi mowi ze to da rade naprawic przez opatulenie konsoli w recznik i wlonczenie na jakis czas, no ale czy jest pewnosc, ze bedzie dzialac ?? Moze macie jakies inne propozycje ? Czekam na wypowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: zakup x360, kilka pytan

1. Nowe konsole produkowane od kwietnia 2008 są na dzień dzisiejszy nie przerabialne.
    2. Zabawa w ręczniki wykończy konsole! Konsole można naprawić (3 diody) jedynie sposobem reballing (cena ok. 180-200zł).

4. kosciany

kosciany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

TO a propos pytan, czy xbox premium przerobiony ixtreme 1.41, dysk twardy i inne bajery za 949zl to sciema czy tylko dobra okazja?

5. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

dobra okazja.Nieraz nawet znajdziesz taniej ;)

6. bit4you

bit4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nidzica

Witam
    A czy jak wymieni się napęd na jakiś ze starszych x360 i włoży do nowego x360 wyprodukowanym po kwietniu 2008 będzie można grac w kopie bezpieczeństwa ?

7. przeo_91

przeo_91 Guest

Nie bo nie masz orginalnego klucza aby włożyć go do "nowego" napędu...

Wczytywanie...

Poleć forum