1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xbox 360 jaki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Orothus, Październik 20, 2014.

1. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Na wstępie chciałem zaznaczyć, że z konsolami miałem tyle wspólnego co z wczorajszymi opadami deszczu... Więc nie znam się, nie wiem o co chodzi i co wybrać. Dlatego postanowiłem napisać tutaj.

Przymierzam się do zakupu Xbox 360 którego będę chciał później przerobić. Na co zwrócić uwagę przy zakupie konsoli, jaka to ma być wersja konsoli i co jest ważne dodatkowo przy zakupie, a ma wpływ na przeróbkę. Żeby się później nie okazało, że wybrałem zły sprzęt i osoba u której będę takiej przeróbki chciał dokonać policzy mnie za to 200zł ++

Dodatkowo osoby które, mają problem z tym co napisałem proszę o nie spinanie pośladów i zluzowanie bo tak jak nadmieniłem wcześniej nie mam zielonego pojęcia w tych sprawach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hubiwwe

hubiwwe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Kupuj wersje "Slim" lub "Slim E" najmniej awaryjne.

4. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok wersja silmi, a co do daty produkcji. Czytałem, że najlepiej żeby było gdyby konsola była z 8.2011 to prawda? Jak to wygląda?

5. timeless

timeless Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Ja bym osobiście Ci poradził kupić na allegro konsolę używaną, która ma już przeróbkę (po co się samemu trudzić) a bezawaryjną czyli Xboxa 360 phata ale ze wszystkim co najlepsze, że tak się wyraże. Najważniejsze aspekty według mnie przy zakupie takiej konsoli to:

1. Model płyty głównej - JASPER roczniki 2009-2010 chyba (mniejsze zużycie prądu, lepsze chłodzenie a co za tym idzie bezawaryjność), jak rozpoznać masz na forum w jednym z podpiętych tematów.
    2. HDD 120GB bądź 250 (uważam, że 120 w zupełności wystarczy)
    3. LT 3.0
    4. Brak BANa na XBLA.

Możesz też zapytać o wersje dasha - nie jest to w sumie tak istotnie, bo jeśli konsola nie ma bana to aktualizacja dasha to bułka z masłem :)

Ostatnio się interesowałem, bo kupowałem siostrzeńcowi konsole i wybrałem jedną z dwóch ofert (totalny random - obie aukcje oferowały konsolę jaką opisałem powyżej) więc podrzucę Ci link do tej drugiej:

Xbox 360 Elite 120 GB LT 3.0 Gwar Łódź (4709645483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dzwoniłem do gościa, który sprzedaje tą konsole i sprawdzał dla mnie czy napewno nie ma BANa przeprowadzając test połączenia XBLA także mam pewność, że jest ok. Ale sam możesz zadzwonić i pogadać, w porządku facet :)
    O i widzę, że nie było ofert także może coś jeszcze utargujesz hehe.
    Może nie interesuje Cie "używka" ale myśle że jakbyś dokonał takiego zakupu to masz 100% zadowolenia z towaru.

6. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. marcinm48

marcinm48 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak chcesz kupić konsolę i długo na niej pograć polecam slima. Moźe być używany. Jeśli chcesz przerobioną to radze abyś przerobił ją sam. Ponieważ gotowe Rgh jest mniej pewne i napewno kąsola jest bardziej wytłuczona. Zanosisz wtedy do przeróbki. Wiesz u kogo i jak ci przerabia i daje ci jakaś gwarancje na przeróbkę. Dysku konsolowego nie kupuj, lepiej wersje 4 Giga slima i dokupić dysk przenośny.
    Uważam że tak opcja jest najlepsza.

8. timeless

timeless Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
  9. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jak sprawa wygląda z LT 3.0 przyznam, że nie znam się na tym. Mogę gry w przypadku tej konsoli zgrywać na dysk i odpalać czy muszę najpierw nagrywać na płyty i instalować dopiero wtedy na dysku?

10. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Przy LT.3.0 musisz nagrać na płytę, instalacja na dysk możliwa po nagraniu kopii 1:1, najlepiej od razu rozejrzeć się za odpowiednią nagrywarką ( informację na ten temat znajdziesz na forum ). Gra online mozliwa za pomocą Xblive
    Gra tylko i wyłącznie z dysku to przy przeróbce RGH, wtedy praktycznie odpada gra na Xblive

11. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za info. Kupiłem Slima bez przeróbki. Znalazłem gościa który zajmuje się przeróbkami w mojej okolicy. Zaniosę do niego i zainwestuje RGH.
    Problem rozwiązany, dziękuję wszystkim za poświęcony mi czas :)

Wczytywanie...

Poleć forum