1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xbox 360 Slim Kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez risen145, Listopad 28, 2012.

1. risen145

risen145 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witajcie.
    Zamierzam kupić konsolkę z tej aukcji. O tutaj.
    Czy jeśli ją zakupie to tylko podłączam i gram?
    Jak wygląda sprawa z dyskiem, na początek starczy czy jak?
    Konsolka będzie przeznaczona dla tytułów konsolowych oraz Assassinów itp.
    Ostatnim moim pytaniem jest, czy zakup gier z punktów wymiany nie spowoduje bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Komputel_pl

Komputel_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co masz na myśli pisząc o punkcie wymiany i dlaczego miałby być za to ban? Nie bardzo rozumiem. Druga sprawa to rozmiar dysku,tutaj masz 4 giga plus zestaw Kinect i stąd cena wynosi aż 1 tyś zł. W przypadku samej konsoli i tym rozmiarem dysku- można trafić jeszcze taniej.

4. risen145

risen145 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    U mnie w Bydgoszczy są punkty wymiany gier na Xboxa. Kupuję jakąś grę i mogę później się z nimi wymieniać za opłatą. Cena to mi za bardzo nie gra roli, a chciałbym z kinectem dla dobrej zabawy z znajomymi. Chodziło mi bardziej czy na początku te 4GB starczą, czy warto zainwestować w jakiś większy.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Zakup Xbox 360 Slim Kinect

Do samych profili i zapisów gier starczy, ale jak chcesz instalowac gry, kupowac na xbl to dokup dysk

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

6. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Jeśli chodzi o konsole to 4 GB starcza na zapisy gier. Nie zainstalujesz na tym nic, poza jakimiś arcade.
    Teraz przeważnie gry mają po 7-8 gb, więc ciężko. Możesz poszukać na allegro dysków do X360, ewentualnie w sklepach z konsolami ale tam cena może być większa. Czasami trafiają się fajne okazje.

Gry używane są bezpieczne do gry na Live, bana za to nie wyłapiesz w żadnym wypadku (chyba że jakieś modyfkowanie itp) , czasami wymagają przepustki sieciowej żeby pograć przez neta z ludźmi, a taką znaleźć na używkach to sztuka : ) Wtedy zostaje tylko kupienie kodu na allegro albo przez XBL Marketplace.

W razie wątpliwości / pytań pisz na priv.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum