1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup xbox 360 slim-pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slimx, Październik 8, 2010.

1. Slimx

Slimx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Planuję zakup xbox 360 slim i wobec tego mam kilka pytań.
    1.Mam internet radiowy i chciałbym go podłączyć do xbox'a (którego kupię).Wiem , że
    należy kupić router , ale jaki??Czy musi on być jakiś "specjalny".
    2.Xbox będzie podpięty do telewizora CRT SONY Trinitron (w niedalekiej przyszłości planuje kupić lcd) jakiego mam użyć kabla, żeby podłączyć CRT do xbox'a slim?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie, wystarczy zwykły router Wi-fi
    kabla rgb :)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. Niestety nie wiem. Może ktoś inny będzie wiedział.
    2. Jak masz stary telewizor to chyba zostaje opcja tylko kabel euro. Mi znana chociaż.

5. Slimx

Slimx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ten router to ma być podpięty do anteny a xbox sobie już szam wyszuka sygnał??

6. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    jakiej anteny? kablówki? to musisz mieć modem + router albo router z wejściem od tv

7. god69father69

god69father69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak masz router to albo kable podpinasz albo przez wifi ale zalezy jakiego masz neta bo niebedziesz miał nata 100%

8. Slimx

Slimx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Internet w Xboxie to chciałbym tylko do jakiś aktualizacji i tyle.Nie zamierzam wykupywać konta Gold.A mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mam podpiąć ten modem i router??Dodam , że kabel idzie od anteny , a ten kabel jest wkręcony w taką kostkę (którą mam na kompie:) a od tej kostki idzie następny kabelek który jest podłączony do kompa.

9. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja też mam neta radiowego i mam zrobione tak. Z anteny bezpośrednio do routera (kabel sieciowy do kompa) następnie sygnał z (pierwszego) routera do drugiego i z drugiego kablem sieciowym do xboxa.

10. Slimx

Slimx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A żeby grać w gry to trzeba być podłączony do internetu??Jeżeli nie trzeba to nie będzie później żadnych problemów z grami?

11. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli chcesz grać to nie musisz być podłączony. Internet jest tylko potrzebny do gry przez XBOX LIVE.

12. galfons

galfons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich. co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem xboxa, ale poważnie zastanawiam się nad jego zakupem. chciałbym zapytać o grafikę. zastanawia mnie czy xboxy wystawione np. w media markt z fifą 2011 w pełni oddają to co można na konsoli i odpowiednim telewizorze uzyskać. ponadto chciałbym dowiedzieć się czy jest istotna różnica we wspomnianej grafice przy połączeniu hdmi. pytania może są niskich lotów, ale nigdy nie miałem do czynienia z konsolami :) z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

13. Slimx

Slimx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chciałem zakładać kolejnego tematu więc tutaj piszę.Nie wiecie czasami czy jest jakaś gazeta o konsolach , a szczególnie o Xboxie??

14. Lukasz1989rr

Lukasz1989rr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy podlaczajac internet przez wfi do Xboxa 360 Slim mozna przegladac strony internetowe na telewizorze ( przez Xboxa 360 Slim)? czy tylko internet sluzy do grania i sciagania aktualizacji ? Sory za takie dziwne pytanie, ale nie mialem stycznosci z Xboxem

15. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up z tego co wiem to nie

Wczytywanie...

Poleć forum