Zakup xbox 360 slim - pytania.

dj2pac

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, planuje zakup nowego xbox 360 slim z dyskiem 250 gb. Moje pytania to:

1. Czy na dysku będę mógł instalować gry i odpalać je bez używania płyt?

2. Jaki kabel hdmi muszę zakupić? Z tego co wyczytałem są różne a ixa chcę podłączyć do lcd 37 cali.

3. Czy "aktualizacja" do lt + mająca się pojawić na święta zadziała na każdego xboxa 360 slim, czy też zależeć to będzie od daty produkcji?

4. Czy ta wersja konsoli ma jakieś wady?
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
1. NIE
2. Zwykły za 4-5zł.
3. Początkowy tylko na stare napędy serii 9x, napędy nowszy seria 02xx dostaną lt później.
4. Nie, wg. mnie ma same zalety. Wifi, o wiele cichsza niż stare wyjce (zarówno napęd jak i wentylator)
 

Tauosu

Banned
Co do 4 punktu się nie zgodzę, konsola niedawno weszła więc nie wiadomo tak naprawdę czego można się spodziewać.
Do tej chwili pojawiły się informacje o RROD'zie w Slimie, problemach z połączeniem przez WiFi (bardziej mi się wydaje że to marne umiejętności autorów postów z problemami niż z konsolą), oraz problem z przegrzewaniem się konsoli (a raczej nagrzewaniem się, bo sama w sobie działa dobrze ale jest gorąca). Prawdopodobnie dotyczy to zwykłej ilości produktów, więc nie ma się czym przejmować.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. na 100% nie
2. obojętnie jaki, ale za 4,5 zł to kupisz ruski shit, lepiej wydac te 40-50 zł i miec cos porządnego na lata, ważne, żeby miał złote końcówki
3. na twoim miejscu bym NIE przerabiał
4. wg mnie prawie niczym się nie różni od starszego kolegi, więc po co przepłacac? chyba, że zależy ci na WiFi
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie , lepszy będzie gdzieś za 35 zł , a za 5 zł , to chyba nie kupisz kabla HDMI(u mnie w mieście najtańszy jest za 11 zł i to "bubel")
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
Nagrzewa się, bo chłodzenie jest podobne jak w starej konsoli, a obudowa jest o wiele, wiele mniejsza :) A te rzekome RROD'y to poprostu informacja o przegrzaniu konsoli , gdy się schłodzi, wszystko wraca do normy.
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Nagrzewa się, bo chłodzenie jest podobne jak w starej konsoli, a obudowa jest o wiele, wiele mniejsza :) A te rzekome RROD'y to poprostu informacja o przegrzaniu konsoli , gdy się schłodzi, wszystko wraca do normy.
A co do RROD'ów , to nie zawsze wraca do normy , bo często jest tak , że pasta na CPU się stopiła i trzeba ją wymienić.;)A ogólnie RROD , to awaria konsoli np przegrzanie się , lub zepsuty zasilacz itp.;)

Pozdro.;)
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Bierz elitke, jeśli chcesz grać na piratach, wczoraj przerobiłem swojego x360 na LT+ i nagrałem AC:B i oczywiście odpalił :)
Dysk 250GB i tak się nie przyda bo każdą grę nawet nagraną na dysk trzeba mieć płyte w napędzie ;)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie,musisz miec plyte

2. Kup pozłacany.

3. Niby do kazdego

4. Nie

Jak chcesz przerabiac i grac offline to bierz zwyklego xboxa,a jakbys chical grac online na orginalach to bierz slima bo ma wi fi.
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
bierz slima , ja przed swietami go zakupie ;)
 

seski

Użytkownik
Użytkownik
Dysk 250GB jak najbardziej sie przydaje. Dema, trailery, i dobrze jest gry instalowac na hdd, mniejsza możliwość uszkodzenia płyty, która służy wówczas tylko do startu gry, całość później chodzi/ładuje się znacznie szybciej. Jeśli niekoniecznie jest potrzeba przerabiania konsoli to oczywiście znacznie lepszym wyborem jest slim. Osobne wyjście na dźwięk, wbudowana karta sieciowa wifi za którą normalnie trzeba zapłaciś krocie, łatwiejsze podpięcie kinecta, cichsza od elite, wiecej gniazd usb. A cena chyba porównywalna. Minusem jest w-g mnie przycisk otwierania napędu. Często się go przypadkiem uruchamia. No i kurzu "łapie" więcej :)
Aha, czy do slima da sie podpiąc pada przewodowego?
 

Do góry Bottom