1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup xbox 360 slim - pytania.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dj2pac, Grudzień 4, 2010.

1. dj2pac

dj2pac Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, planuje zakup nowego xbox 360 slim z dyskiem 250 gb. Moje pytania to:

1. Czy na dysku będę mógł instalować gry i odpalać je bez używania płyt?

2. Jaki kabel hdmi muszę zakupić? Z tego co wyczytałem są różne a ixa chcę podłączyć do lcd 37 cali.

3. Czy "aktualizacja" do lt + mająca się pojawić na święta zadziała na każdego xboxa 360 slim, czy też zależeć to będzie od daty produkcji?

4. Czy ta wersja konsoli ma jakieś wady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    1. NIE
    2. Zwykły za 4-5zł.
    3. Początkowy tylko na stare napędy serii 9x, napędy nowszy seria 02xx dostaną lt później.
    4. Nie, wg. mnie ma same zalety. Wifi, o wiele cichsza niż stare wyjce (zarówno napęd jak i wentylator)

4. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Co do 4 punktu się nie zgodzę, konsola niedawno weszła więc nie wiadomo tak naprawdę czego można się spodziewać.
    Do tej chwili pojawiły się informacje o RROD'zie w Slimie, problemach z połączeniem przez WiFi (bardziej mi się wydaje że to marne umiejętności autorów postów z problemami niż z konsolą), oraz problem z przegrzewaniem się konsoli (a raczej nagrzewaniem się, bo sama w sobie działa dobrze ale jest gorąca). Prawdopodobnie dotyczy to zwykłej ilości produktów, więc nie ma się czym przejmować.

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. na 100% nie
    2. obojętnie jaki, ale za 4,5 zł to kupisz ruski shit, lepiej wydac te 40-50 zł i miec cos porządnego na lata, ważne, żeby miał złote końcówki
    3. na twoim miejscu bym NIE przerabiał
    4. wg mnie prawie niczym się nie różni od starszego kolegi, więc po co przepłacac? chyba, że zależy ci na WiFi

6. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie , lepszy będzie gdzieś za 35 zł , a za 5 zł , to chyba nie kupisz kabla HDMI(u mnie w mieście najtańszy jest za 11 zł i to "bubel")

7. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nagrzewa się, bo chłodzenie jest podobne jak w starej konsoli, a obudowa jest o wiele, wiele mniejsza :) A te rzekome RROD'y to poprostu informacja o przegrzaniu konsoli , gdy się schłodzi, wszystko wraca do normy.

8. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A co do RROD'ów , to nie zawsze wraca do normy , bo często jest tak , że pasta na CPU się stopiła i trzeba ją wymienić.;)A ogólnie RROD , to awaria konsoli np przegrzanie się , lub zepsuty zasilacz itp.;)

Pozdro.;)

9. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Bierz elitke, jeśli chcesz grać na piratach, wczoraj przerobiłem swojego x360 na LT+ i nagrałem AC:B i oczywiście odpalił :)
    Dysk 250GB i tak się nie przyda bo każdą grę nawet nagraną na dysk trzeba mieć płyte w napędzie ;)

10. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1. Nie,musisz miec plyte

2. Kup pozłacany.

3. Niby do kazdego

4. Nie

Jak chcesz przerabiac i grac offline to bierz zwyklego xboxa,a jakbys chical grac online na orginalach to bierz slima bo ma wi fi.

11. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bierz slima , ja przed swietami go zakupie ;)

12. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dysk 250GB jak najbardziej sie przydaje. Dema, trailery, i dobrze jest gry instalowac na hdd, mniejsza możliwość uszkodzenia płyty, która służy wówczas tylko do startu gry, całość później chodzi/ładuje się znacznie szybciej. Jeśli niekoniecznie jest potrzeba przerabiania konsoli to oczywiście znacznie lepszym wyborem jest slim. Osobne wyjście na dźwięk, wbudowana karta sieciowa wifi za którą normalnie trzeba zapłaciś krocie, łatwiejsze podpięcie kinecta, cichsza od elite, wiecej gniazd usb. A cena chyba porównywalna. Minusem jest w-g mnie przycisk otwierania napędu. Często się go przypadkiem uruchamia. No i kurzu "łapie" więcej :)
    Aha, czy do slima da sie podpiąc pada przewodowego?

Wczytywanie...

Poleć forum