1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xbox 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kamil90, Grudzień 1, 2012.

1. kamil90

kamil90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Witam planuję na święta zakupić XBOX 360 Slim. Mówię że mam już PS3 Slim i będę na nim grał tylko w BF3 ponieważ zdobyłem już 45 lvl. Na wydatek mam 1100 zł. Cena obejmuję konsolę i jakąś fajną grę. Co możecie zaproponować. Jeśli chodzi o XBOX'a jestem kompletnie zielony. Może warto również na niego zakupić bf3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    siema, jak dla mnie to trochę dziwna sprawa.. masz ps3 slim to kupuj na niego gry i graj, nie oplaca sie juz xboxa 360 kupowac bo za max 2 lata wyjdzie nastepna generacja konsol... a jesli juz chcesz bardzo kupic to kup jakąś używkę za 500 zł, a nie nowke za 1100, bez jaj

4. kamil90

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Chciałem mieć też na PS3 Premium do BF3 ale nie wiem czy jest inna opcja niż kupno poprzez Sklep. Nie mam karty kredytowej.

5. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    to kup na allegro z opcją przy odbiorze...

6. kamil90

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Ale są same Battlefield 3 Premium Edition a ja już mam podstawkę gry.

Wczytywanie...

Poleć forum