1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xbox-a 360 Slim 250gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slazur11, Marzec 21, 2013.

1. slazur11

slazur11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jak widac jestem tu nowy i mam zamiar kupic xobxa gdyz moj komp juz sie konczy :D mam okolo 900 zl czatuje na jakas aukcje uzywanego z grami najlepiej z fifa 13 i BF3 . Na co mam zwrocic uwage, oczywiscie nie interesuje mnie przerobiony bo gra przez multi jest duzo ciekawsza moim zdaniem :D

znalazlem cos takiego . Xbox 360,250gb,2pady,Fifa13,BF3 (3119058105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

O wlasnie juz bym zapomnial. Jezeli zaloze sobie nowe konto na xboxie i kupie onnline pass np do fify to odpale ja na nowym koncie ?? czy beda jakies problemy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Witam
    Kupując Slima możesz zwracać tylko uwagę na jedną rzecz, czyli date produkcji. Jeżeli będziesz chciał przerabiać konsolę to nie może być wyprodukowana później niż 07.2011r.
    Prócz tego to patrzy tylko na dysk i wygląd zewnętrzny ;)

Pozdro

4. stephanomorales

stephanomorales Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SOPOT/TORUŃ
    Dokłanie tak jak pisał Goblin + data sprzedaży bo od tego zależy data do której będziesz miał ewentualną gwarancję;)

Wczytywanie...

Poleć forum