1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup xbox elite -a gry xgd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kolumb3, Listopad 26, 2011.

1. kolumb3

kolumb3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam.
    Jestem na etapie kupna xbox 360 elite.Troszke poczytałem tutaj postów- ale prosze o podpowiedz gdyż nie chcę kupić badziewia.
    Jakiego xboxa elite kupic tak aby mieć pewność ze gry w tym nowym formacje xgd3 bedą działac?
    Wiem ze konsole :
    -trzebą ją usprawnić lt 2.0
    -czytam co nie co o nagrywaniu tego formatu gierek
    W jednym z postów wyczytałem ze nie wszystkie napędy obsługują ten format pomimo przeróbki: chodzi tu o SAMSUNGA I HITACHI.

i tak:

1Czy w takim razie jedynym sensownym zakupem bedzie xbox z napedem LITE-ON?- zeby mozną było pograć w najnowsze gry?
    2. Czy toshiba i samsung, oraz hitachi i lg- to te same napedy pod którymi xgd3 nie bedzie chodzić pomimo lt.2,0?
    --wzoruje sie screenie z tego linku ## XBOX 360 FAQ ## - Forum PCLab.pl

3.I ostatnie pytanie: czy na dashboard ..604 koncówka o ile dobrze pamietam mozna bez problemów w rzucić lt.2.0 do napedu?

Z góry dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bo padne ;O

Xbox to Xbox nie widzę różnicy pomiędzy elite a slimem poza napędami.Ludzie mają Elitki i smigają w XGD3 na lt 2.0
    LT+ można wgrać niezależnie od wersji dasha a przynajmniej do teraz.
    Rada szukaj elity od 2009(czerwiec)+(2010,2011)

4. kolumb3

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie upadaj za mocno bo sie krzywdę zrobisz kolego
    Tyle wiem ze xbox to xbox......napisałem tylko wersje.
    Ale nie dałes jasnej odpowiedzi na moje pytanie: czy jak kupie x-a z dowolną marką napedu to bedą chodzić gry w xgd3??
    Wiadomo sprawa ze konsola bedzie przerobiona.Pytam gdyż własnie na tym forum w dziale nagrywanie gier xgd3 wyczytałem iż na napedach które wymieniłem nie chodzą.
    Jak ktos coś wie to proszę o pomoc bez zbędnych dogryzek - jestem nowy więc nie "padajcie";)

5. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie , Możesz mieć obojętny model X360 czy to arcade czy elite a nawet slimy
    Czytałem tylko że na Hitachi nie ma Lt2,0 zdaje mi się ze to było montowane w najstarszych Xboxach , ale jeśli będziesz miał konsole z + 2008r napewno wgrasz lt 2.0

6. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. kolumb3

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kumam jak to ująłes Fox94.
    Dzieki Zonic za treściwą odpowiedz.
    X-boxy o których pisze, są z rocznika 2007...wiec pewnie bede sprawdzał po "tackach".
    Swoją drogą ciekawe czy lt.3.0 też wyjdzie na wszystkie napedy oprócz hitachi.
    Jak juz będe miał x-a to sie pewnie odezwe

Pozdrawiam

8. Zbigniew Debski

Zbigniew Debski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PĂĄfos, Cyprus
    Tak dla ścisłości to lt 2.0 wyszło na hitachi i ma się dobrze, problem jest z cichą aktualizacją a nie z samym napędem więc niektórzy moi przedmówcy niech zweryfikują swoją wiedzę w temacie zanim coś napiszą.

Wczytywanie...

Poleć forum