1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Konrad InCeram, Listopad 16, 2015.

1. Konrad InCeram

Konrad InCeram Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak w temacie chcę kupić Xbox One z kinect jednak przeglądając oferty na olx można znaleźć nowe z gwarancją 12 i 24 miesiące. Wie może ktoś o co chodzi i na co jeszcze zwrócić uwagę ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    12 miesięcy jeżeli ktoś wziął na firmę, 24 miesiące normalny szary człowiek bez firmy :D

4. Konrad InCeram

Konrad InCeram Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. redhonda

redhonda Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chyba, że ktoś wykupił dodatkową gwarancję od producenta. na swojej stronce, xbox.com, M. sprzedaje pakiet trzyletniego serwisu za niecałe 300 złotych

6. artoorx007

artoorx007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale ja również zauważyłem, że np. Na stronie komputronika, rtveuroagd, tez jest 12 m gwarancji. I raczej oferta nie jest skierowana do firm.

Wysłane z mojego SM-N910C

7. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    A ja odpowiem tak sklep może pisać sobie co tam chce. Microsoft w Polsce dla prywatnego użytkownika przewidział 24 miesiące gwarancji. Nie które specjalne wersje konsoli mają jeszcze dłuższą gwarancję. Np moja wersja z forzą zakupiona pod koniec września tego roku zarejestrowana na stronie MC pokazała mi gwarancję do prawie końca stycznia 2018. Jak nie trudno policzyć 28 miesięcy gwarancji. Gwarancja MC niestety jest słabo opłacalna bo jest dopisane druczkiem. Że naprawy są robione tylko do pułapu ceny nowej konsoli (gołej!) ale uwzględnia dwa pady. Które można wymienić tylko 1 raz. Jeśli naprawa przekracza kosztami cenę nowego urządzenia to dostajesz nowe. Teoretycznie jeśli trafi Ci się xbox który nawali parę razy w czasie trwania zwyczajnej gwarancji to Ci gwarancja dodatkowa przepada. Chociaż z drugiej strony jak nawali pod koniec normalnej gwarancji to dostajesz w sumie nowego XBOX. A jeśli trafi Ci się super bez awaryjna konsola to możesz po przeleceniu zwykłej gwarancji dostać nową konsole. To rozwiązanie ma plusy i minusy. A konsole mimo, że takie same to każda jest jednak inna :p

Zaznaczam jednak, że wczytywałem się w regulamin przy zakupie 1 konsoli (okolice lutego) i jeśli coś się zmieniło to proszę o naprostowanie mnie.

8. artoorx007

artoorx007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czy rejestrować trzeba jakoś specjalnie czy wystarczy jak przy instalacji nowej konsoli zakładałem konto Microsoft i to z automatu się zarejestrowało ?

Wysłane z mojego SM-N910C

9. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Trzeba zarejestrować numer seryjny bo sam sie nie wprowadzi :p

Wczytywanie...

Poleć forum