Zakup Xbox z RGH od kogo?

brachol22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
To mój pierwszy posta na tym forum.
Chciałbym kupić Xboxa dla dzieci i tak się zastanawiam czy kupno Xbox E z RGH to dobry wybór? Nie planuję grać live (internet mam w domu poprzez orange), z tego co czytałem to można grać w gry z dysku i na ten dysk zrzucać gry z płyt. Dodatkowo chciałbym zestaw z kinectem żeby się trochę poruszać i z 2 padami (często grać będą 2 osoby).
Możecie polecić kogoś od kogo warto kupić taki zestaw? Widziałem na alledrogo 2 sprzedawców mianowicie "Dexter" oraz PawelBystry2. Podobno przerabiają najlepiej.
Zastanawia mnie jak to jest z gwarancją na taką konsolę czy po przeróbce nadal jest gwarancja Microsoftu na sprzęt czy jest gwarancja sprzedawcy?
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Gwarancja udzielana jest przez sklep, więc w przypadku jakiejkolwiek usterki czy problemu kontaktujesz się z nami. Mam wszystkie możliwe zestawy, jak coś to pisz śmiało, możliwe rabaty i ceny niższe jak na Allegro.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Są to zaufani sprzedawcy z forum, od nich możesz śmiało kupić.
Gwarancji od MS nie ma, masz tylko gwarancję od sprzedawcy o ile takiej udziela.
 

brachol22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
OK a w takim razie czy warto kupić wersję E czy slim?
Ile może kosztować taki zestaw Xbox E RGH 500 GB + kinect + 2xpad
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Poszło pw
 

brachol22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
rozumiem że konsolę mogę podłączyć do każdego TV który ma wejście HDMI czy sa potrzebne jakieś sterowniki?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Do kazdego możesz podłączyć
 

Do góry Bottom