1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup XBOX

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krisr77, Czerwiec 20, 2008.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Zastanawiam sie nad kupnem Xboxa, stary komp juz nie daje rade za jego modernizacje trzeba bedzie wydac wiecej niz 1000 wiec pomyslalem ze xbox bedzie lepszym wyborem.
    Moj wybór padł na wersje premium....przerobiona tak gdzies za 1000.

Tylko jest jeden problem. Troche hajsunku narazie nie mam, wesela jakies, wczasy te sprawy.

Planuje sobie sprawic zabaweczke dopiero na swieta (gwiazdke). czy to dobry pomysł?
    Co myslicie o napedach liteon i probach microsoftu poradzenia sobie z piractwem.

Myslicie ze do grudnia sprawa sie unormuje? Czy konsola (przerobiona) nie bedzie przez to drozsza (bardziej skomplikowne przerobki)

Jednym słowem czy czekac czy sie zapozyczyc i kupowac teraz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: zakup XBOX

Do grudnia jak nie złamią LiteON to będzie trzeba bulić za konsole przerobioną pewnie z 2x więcej niż za normalną, ja radze teraz kupić a potem nie żałować.

4. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jak nie złamią, to sam napęd można wymienić (chyba)

5. przeo_91

przeo_91 Guest

Nie można wymienić napędu bo nie można z czytać klucza z LiteON, i jest kupa :p

6. krystusw

krystusw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

jak tak zrobiłem, i nie będę żałował 8)

7. waco7

waco7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a ja tak wlasnie robie za 3 tygodnie kase zbieram i kupuje xboxa niema co sie zastanawiac to jest ostatni dzwonek na kupno a zalowac napewno niebede.
    krisr77 : z tego samego powodu kupuje x360 szkoda walic kase w kompa.pozdrawiam 8)

Wczytywanie...

Poleć forum