1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup xboxa 360 lub ps3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez konkaw, Czerwiec 29, 2013.

1. konkaw

konkaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć jestem nowy na forum i przychodze po porade szykuje sie do zakupu PS3 / Xboxa 360. Zależy mi aby zagrać od czasu do czasu w ufc undisputed 3 i jakąś piłkę nożna w dwie osoby (PES 2013) więc fajnie jak by były dwa pady bezprzewodowe bo do telewizora mam kilka metrów.(ale nie koniecznie). Jakich konsoli szukać, i jaka spełni moje wymagania na co zwrócić uwage? Myslę ,że może być używana na allegro. Będę bardzo wdzięczny za wszelke rady i sugestie w tym temacie- nie jestem mega wymgającym graczem.
    Ktos mi doradził ,że PS3 będzie lepszym wyborem, bo ma BL-R a ceny z xboxami sa podobne. Jakiego modelu szukać aby był najlepszy stosunek ceny/jakości/moich małych oczekiwań.

Budżet 500-600zł

Z góry dzięki za porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mam obie konsole i musze przyznac ze ps3 jest bardziej denerwujace do uzytkowania oraz pad to straszny badziew w porownaniu tego z xboxa, a jezeli nie masz zamiaru ogladac filmow bluray to ten naped nie ejst Ci do niczego potrzebny, z xboxa szukaj jaspera lub slima a z ps3 tylko slima badz fata ale w wersji przynajmniej 80 gb

4. kamilkuchartg

kamilkuchartg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    tarnowskie góry
    ja ci moge sprzedac xbox 360 z kinectem i padem i 5 grami(jedna kolekcjonerka)

Nie pisz jednego postu pod drugim w odstępie kilku minut, używaj funkcji edytuj TigraTeam

5. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poszukaj xboxa 360, najlepiej slim (bezawaryjny). Xbox ma dużo lepszego pada, ale jak chcesz oglądać filmy na bl-r to ps3.

Wczytywanie...

Poleć forum