1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup xboxa 360 lub ps3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez konkaw, Czerwiec 29, 2013.

1. konkaw

konkaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć jestem nowy na forum i przychodze po porade szykuje sie do zakupu PS3 / Xboxa 360. Zależy mi aby zagrać od czasu do czasu w ufc undisputed 3 i jakąś piłkę nożna w dwie osoby (PES 2013) więc fajnie jak by były dwa pady bezprzewodowe bo do telewizora mam kilka metrów.(ale nie koniecznie). Jakich konsoli szukać, i jaka spełni moje wymagania na co zwrócić uwage? Myslę ,że może być używana na allegro. Będę bardzo wdzięczny za wszelke rady i sugestie w tym temacie- nie jestem mega wymgającym graczem z góry dzięki

ps. co sadzicie o tych pozycjach, warto?

1.
    Xbox 360 SLIM + PADY i GRY (3349952961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2
    XBOX 360 SLIM 250GB + 3 gry BCM (3347308001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3
    XBOX 360 Elite Jasper + 7 gier (3348241689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przerobki chyba nie ma sensu? tym bardziej ze jestem malo wymagajacym graczem, i moge zainwestowac w te dwa/trzy orginaly po necie i nie bac sie o bana. Jak dobrze rozumuje pojecie przerobka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    zależy ile masz pieniędzy, jeżeli nie dużo to najlepiej brać nówkę slima za 600 zł dostaniesz plus drugiego pada dokupisz ;)
    Edit : Dobra dopiero teraz spojrzałem na Twoje linki, myślę że ten pierwszy slim za 500 zł w zupełności Ci wystarczy, bierz śmiało :)

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W slim'ce z pierwszego linka pady są od ELITE FAT, nie są od SLIM'ki.

5. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Ja przy slimce mam 2 pada od starego Arcade i smiga dobrze :)

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    jak nie chcesz grać po sieci to polecam PS3, dużo lepsze exclusive jeżeli zaś chcesz głównie przez grać po sieci bierz xbox'a ze względu na grupy itp.

7. konkaw

konkaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  8. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Z tych 2 konsol to bierz elite a czy zobaczysz różnice to niewiem. Ja mam premium a grałem na slim (w REAL) i nie narzekam.

Wczytywanie...

Poleć forum