Zakup XBOX'a 360, oraz przerobienie.

Chrupek119

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam do wydania 850zł na XBOX'a 360 i zastanawiałem się nad przerobieniem konsoli, ale nie mam zielonego pojęcia na ten temat. Z tego co wiem to najnowsze oprogramowanie nazywa się LT 3.0, ale zauważyłem dzisiaj informacje na temat LT Ultimate, nie wiem czy jest to następca LT 3.0. Dlatego mam do Was wszystkich którzy przerabiali swoje konsole kilka pytań odnośnie tego jak przerobić konsole.

1 - Jak przerobić swoją konsole, albo w jakim serwisie jeżeli oczywiście są serwisy zajmujące się tego typu usługami.

2 - Jaką konsole kupić aby spełniała wymagania zalecane do przerobienia.

3 - Co to jest IHas.

4 - Skąd najlepiej pobierać gry, i gdzie sprawdzić czy gra którą pobrałem jest kompletna, chodzi mi tutaj o samą grę wraz z przerywnikami wszystko tak jak w oryginale.

5 - Jakim programem nagrywać gry na płyty, jak wygląda cały proces nagrywania.

6 - Jakich płyt używać do nagrywania.

7 - Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi, o aktualizacje Dashboard'u, oraz jak najlepiej unikać Bana.

8 - Jak przerobić konsolę aby służyła nam jak najdłużej. Jak wybrać konsole oraz ja przerobić aby się szybko nie zepsuła, ponieważ nie widzi mi się wydawać drugi raz tyle pieniędzy.
 

darekmarta1975

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam do wydania 850zł na XBOX'a 360 i zastanawiałem się nad przerobieniem konsoli, ale nie mam zielonego pojęcia na ten temat. Z tego co wiem to najnowsze oprogramowanie nazywa się LT 3.0, ale zauważyłem dzisiaj informacje na temat LT Ultimate, nie wiem czy jest to następca LT 3.0. Dlatego mam do Was wszystkich którzy przerabiali swoje konsole kilka pytań odnośnie tego jak przerobić konsole.

1 - Jak przerobić swoją konsole, albo w jakim serwisie jeżeli oczywiście są serwisy zajmujące się tego typu usługami.

2 - Jaką konsole kupić aby spełniała wymagania zalecane do przerobienia.

3 - Co to jest IHas.

4 - Skąd najlepiej pobierać gry, i gdzie sprawdzić czy gra którą pobrałem jest kompletna, chodzi mi tutaj o samą grę wraz z przerywnikami wszystko tak jak w oryginale.

5 - Jakim programem nagrywać gry na płyty, jak wygląda cały proces nagrywania.

6 - Jakich płyt używać do nagrywania.

7 - Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi, o aktualizacje Dashboard'u, oraz jak najlepiej unikać Bana.

8 - Jak przerobić konsolę aby służyła nam jak najdłużej. Jak wybrać konsole oraz ja przerobić aby się szybko nie zepsuła, ponieważ nie widzi mi się wydawać drugi raz tyle pieniędzy.
1. Jeżli kupisz odpowiednia punkt drugi to ci przerobia serwisy ktore sie tym zajmują
2. Zakupic konsole przed sierpniem 2011
3. Ihas to jest nagrywarka z alternatywnym oprogramowanie do nagrywania płyt
4. Z kazdej strony ktora ma gry na xboxa(pytanie troche głupawe)
5. ImgBurn
6. Verbatim 8,5 GB lub Platinum zalezy jakie bedzisz miał oprogramowanie w Ihasie
7. Jezeli bedziesz miał pod neta podpieta sama ci sie zaktualizuje
8. Wgrywac gry na dysk ale plyta muis z dana grą byc w napedzie
 

Chrupek119

Użytkownik
Użytkownik
Zakup tego iHasa jest obowiązkowy. Jak nagrywać za pomocą tego gry.
 

akwarium25

Banned
Nie jest ale zalecany bo niektore nagrane zwykla nie pojda. Poradniki sa na forum. Wgrywa sie lt max do bagrywarki z danym media id po plyty ktore bedziesz chcial nagrywac i nagrywasz w imgburn.
 

krakenn

Świeżak
Świeżak
Witam, mam zamiar kupić Xboxa 360 slim, na lokalnym portalu ogłoszeniowym znalazłem takiego w wersji 4GB, właściciel mówi ze używa go niecały rok, stan jak nowy, cały komplet + jedna gra, nie był naprawiany ani przerabiany, jego cena to 580zł. Warto kupować? Pozdrawiam
 

Do góry Bottom