1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez siber, Sierpień 19, 2013.

1. siber

siber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Planuje zakup xboxa 360, mój budżet to 400-500 zł,nie interesuje mnie gra online więc konsola musi posiadać przeróbkę. Proszę o linki do ofert które były by dla mnie atrakcyjne.
    Dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    W takim przedziale cenowym nieznajdzie pan konsoli z RGH - najwyzej sama konsole, bez pada, kabli itp.

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

4. Mlody96

Mlody96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Musisz poszukać na allegro może jakiegoś jaspera wyłapiesz z rgh. Z tego co się orientuje Dexter ma na sprzedaż slima z rgh za 560 zł.

5. siber

siber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W takim razie ile pieniędzy musiałbym wydać, oczywiście konsola nie musi być nowa, chciałbym tylko aby mi jeszcze troche posłużyła.

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konsola nowa to jedno, szukaj w dziale giełda,lub na allegro...za ile wyrwiesz za tyle będziesz miał.
    Przeróbka rgh to drugie, koszt ok 150zł, zależy..

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

7. Mlody96

Mlody96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    To tak jak wspomniałem zagadaj do Dextera. Slima z RGH gwarancja na pól roku wszystko co potrzebne do konsoli w zestawie cena 560 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum