1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Barteeg, Październik 29, 2015.

1. Barteeg

Barteeg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym niedługo zakupić konsolę, ale wysokie ceny nowszych konsol trochę mnie przerażają. Czy ten zestaw: http://allegro.pl/xbox-360-stingray-e-4-gb-kinect-32gry-pad-uchwyt-i5759965927.html nadawałby się dla początkującego? Troche poczytałem na temat czerwonej diody, ale w sumie mam gwarancję. ;) Od razu mówię ,że dokupię GTA 5 i Just Dance 2016.
    Mam też dylemat, bo ta wersja ma wbudowane 4 GB, czy to wystarczy? Nie wiem, czy każda gra się zapisuje na dysku. I mam jeszcze jedno pytanie, czy mógłbym instalować gry na pendrive?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    761
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    4GB to mało w GTA już nie pograsz bo jedna płytkę trzeba zainstalować na dysku

4. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przecież cię stać.
    Normalnie za 1000 wyrwiesz używkę xone.

Na pewno nie kupuj tego co podlinkowałeś bo to pomyłka.

5. Barteeg

Barteeg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Barteeg

Barteeg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I zadałem pytanie, czy mogę na pendrive instalować gry? Będę miał go stale podłączony do konsoli.

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz, ale nie wszystkie, są takie gry które musza mieć content na dysku oryginalnym konsoli. Gry też mogą Ci doczytywać tekstury w trakcie gry jeżeli będą szły z pena. Na GTA V potrzebujesz co najmniej 16GB miejsca + wszystkie łatki dodakowo itd. Z tego co wiem to do GTA musisz mieć oryginalny dysk, tak też można wnioskować z informacji na moim pudełku: "Dodatkowe wymagania sprzętowe: Do gry wymagane jest 8GB wolnego miejsca na dysku twardym dla konsoli Xbox 360 lub napęd Flash USB 2.0 (sformatowany dla Xbox 360) o pojemności co najmniej 16GB. Dla modeli Xbox 360 4GB oraz Xbox 360 Arcade i Core należy dokupić dodatkowy dysk twardy. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź rockstargames.com/v/storage."
    Wiem, że dla tej gry kupiłam właśnie oryginalny dysk do konsoli. Najpierw instalowało się 8GB z płyty, a kolejne 8GB albo się instalowało, albo pobierało (już nie pamiętam). Swoją drogą to za 1k kupisz używkę XO, albo X360 ale z dyskiem 250/500. Nie patrz po tych grach, bo Kinect Adventures to kwestia 8-10 zł, a sporty dorwiesz za 15-20 zł i dla tych gierek nie warto tyle płacić za konsolę, uwierz mi :) Jeżeli masz gdzieś w pobliżu Auchan to wstąp tam, jak mnie pamięć nie myli konsola tam stoi za 699zł tylko teraz nie powiem Ci z jakim zestawem, a nawet gdyby to był golas z padem to i tak warto, bo wydasz mniej, a gry sobie dokupisz. No i biorąc w normalnym sklepie masz 2 lata gwarancji.

Wczytywanie...

Poleć forum