1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup XBOX'a 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez semiazas, Listopad 2, 2008.

1. semiazas

semiazas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzyki
    Witam.
    Planuje kupic w sklepie internetowym Xbox'a 360 Elite przerobionego.
    Zastanawiam sie tylko, o co mam zapytac goscia ktory go sprzedaje.
    Przeczytalem tu wiekszosc glownych watkow i w sumie sie pogubilem w tych informacjach.
    Wiem, ze naped jest wymieniony na samsunga, ale czy mam sie go pytac na jakiego czy to bez znaczenia ?
    Zapewne przeflashowal go na iXtreme 1.4 ale z tego co pamietam sa rozne opcje flashowania.
    Jesli bylibyscie tak mili, to prosze o jakies rady, czego ewentualnie mam sie dowiedziec :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Zakup XBOX'a 360

Co do wersji napędu to pewnie wsadzi MS28, ale mniejsza o to ;). Możesz się zapytać czy jest to nowy napęd czy jakaś używka i ile daje gwarancji na napęd. Najlepiej by było gdyby wgrał iXtreme 1.4 x12(szybkość odczytu). Możesz się jeszcze zapytać o MFR Date, czym wyższy tym lepiej.

4. semiazas

semiazas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzyki
    Odp: Zakup XBOX'a 360

Wielkie dzieki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum