1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xboxa 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dawid11, Grudzień 10, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dawid11

dawid11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym kupić nowego Xboxa 360, wiem że są różne wersje... I dlatego piszę tu, aby się dowiedzieć która jest według Was lepsza pod względem funkcji. Interesuje mnie również przeróbka, co trzeba zrobić, aby nieorginalne gry wchodziły mi bez problemu? Czekam na Wasz odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Im droższa, tym więcej funkcji...

http://x360iso.org/showthread.php?t=1703

4. dawid11

dawid11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja się zastanawiałem nad wersją "Xbox 360 elite". Ale jeszcze muszę sie zastanowić, poczytać więcej.

5. suprajs

suprajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    najlepszym zakupem jest arcade za około 500zł nówka, do tego kabel HDMI, który nie jest dołączony do zestawu arcade (20zł na allegro 2 metry, pozłacane końcówki).
    przeróbka to około 80zł, są za 50 są też za 100... zależy komu pasuje.

jeśli jednak masz zamiar dużo korzystać z funkcji online, ściągać trailery, dema itp to kup premium 60GB (koło 800zł).

jednak proponuję arcade 500 + kabel HDMI 20 + przeróbka 80 + drugi pad 120 + 10 czystych płytek verbatima DL+R 50 to masz około 800zł i możesz grać jak chcesz :)

później możesz dokupić sobie twardziela jak będziesz potrzebował trochę miejsca.
    sam przeszedłem z elite na arcade zyskując 500zł przy dokładnie TEJ SAMEJ ROZRYWCE!

pozdrawiam
    suprajs

6. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Ja bym nie kupował arkade. Polecam ci premium ze względu na dysk. Lepiej od razu wyłożyć troszke wiecej i miec dysk niz potem dokładać. Każdą gre bedziesz mógł zrzucić na twardziela a co za tym idzie twój naped nie bedzie sie praktycznie zużywał co znacznie wydłuży jego okres poprawnego funkcjonowania.

7. nevoX

nevoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm... ja polecam np. Empic i półkę z grami na xbox'a 360, ew. Allegro - tam gry nie są wcale drogie.

8. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Było było i jeszcze raz było.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum