1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup xboxa do przerobienia

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pakot, Maj 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pakot

pakot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, chcę sobie sprawić xboxa którego zamierzam przerobić i mam w związku z tym kilka pytań. Chcę:
    - móc grać we wszystkie gry (pudełkowe i xbla) starsze jak i najnowsze
    - uruchamiać je z dysku zewnętrznego po usb (jeżeli jest taka możliwość), jeśli nie to by można było je uruchamiać z pendrive
    - nowy dashboard

Pytania:
    - jasper czy slim?
    - czy na przerobionym xboxie działa kinect?
    - czym i w jaki sposób mam przerobić konsolę by spełniała powyższe warunki?

chcę by wyszło jak najtaniej, na co zwracać uwagę przy zakupie używanego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli chcesz grać tylko offline - RGH (wrzucasz gry na dysk zewnętrzny o pojemności do 2TB, darmowe dodatki, gry Arcade, dodatki awatara itd.).

Jeśli chcesz grać również online - LT 3.0 (najnowsza przeróbka, gry nagrywasz na płyty - poradnik w sygnaturce).

Gry możesz instalować na dysku/pendrive'ie podpiętym do konsoli (Xbox wykryje maksymalnie 16GB - wyjątek dysk WD z serii Scorpio, którego można skonfigurować i będzie działał jako oryginalny dysk).

Tak, Kinect będzie działał.

Jeśli chcesz wyłożyć trochę więcej pieniędzy (100 - 200 zł więcej), to Slim.

4. pakot

pakot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn. w przypadku RGH mogę*kupić wersję*z dyskiem 4GB i gra będzie uruchamiana z dysku zewnętrznego czy jedynie jest z niego instalowana na dysk konsoli który jednak potrzebuje? Dodam, że mam Synology DS111 z dyskiem Seagate 2TB.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Normalnie masz zainstalowane gry na dysku zewnętrznym i z niego uruchamiasz gry.

Wymagana data produkcji Slima - przed sierpniem 2011r., bo później mała szansa, że trafisz na płytę Trinity (podatną na RGH).

6. pakot

pakot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno pytanie: z dysku zewnętrznego gry nie będą się*ładować*jakoś*niemożliwie wolno?

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    ...

Dysk to nie Dvd

Wczytywanie...
Status Tematu: