1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup xboxa kinect co i jak?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez garfild209, Luty 21, 2013.

1. garfild209

garfild209 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym kupić xboxa kinecta jestem zielony, co muszę wiedzieć żeby dobrego kupić na co zwrócić uwagę, gdzie najtaniej czy może używanego ? proszę o rady dla początkującego

2. Lotnik421 Xbox One

3. ShiLLe

ShiLLe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najlepiej nowego, nigdy nie wiadomo co ktoś robił z tym wcześniej i co się z tym działo podczas transportu.
    Jeśli masz Xbox Slim kupujesz standardowego Kinecta, a jeśli posiadasz wersje starszą musisz dodatkowo zaopatrzyć się w zasilacz do Kinecta.
    Najlepiej na początku przeszukać allegro i zapoznać się z cenami w sieci, później ruszyć na pobliskie sklepy takie jak Media Markt czy Saturn, a może trafi się na jakąś promocje.

4. garfild209

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha - nie mam żadnego xboxa a możesz podać jakiegoś linka do pełnego zestawu takiego dobrego że wszystko już jest dla dwóch osób? a np są xboxy słabsze i mocniejsze czy wszystkie parametry są jednakowe?

5. torus

torus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Ja osobiscie wole konsole uzywane po pierwsze sa tansze i jezeli kupisz od pewnego uzytkownika to nie ma co sie bac. Sam kupilem uzywke i do tej pory 0 problemow.
    A wogole chcesz konsolke przerobiona LT czy RGH a moze ORGINAL ??

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wszystkie xboxy mają takie same podzespoły, na każdej wersji odpalisz wszystkie gry ..
    Jak już chcesz kupować to wersja fat z płytą główną Jasper albo Slim, starszych nie warto bo są za bardzo awaryjne.

7. garfild209

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a o co chodzi z tymi wersjami proszę jaśniej bo jestem zielony w tym temacie

8. torus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Lt - grasz z piratow. Musisz nagrywac gry na plyty. Pozwala grac przez xbox live
    RGH- gry instalujesz z obrazu z dysku, raczej nie radze grac przez xbox live grozi banem
    ORGNINAL- jak bys kupil ze sklepu.

JA proponuje LT 3.0 i wersje Slim

9. ShiLLe

ShiLLe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    link
    Podstawowy zestaw Xbox + Kinect. Do takiego zestawu nic nie trzeba dokupywać, podłączasz i grasz.
    Cena jest standardowa i ciężko będzie znaleźć tańsza ofertę(oczywiście nowej) co najwyżej różnica będzie sięgać jakiś małych kwot no chyba, że natrafi się na naprawdę dobrą promocje z okazji świąt czy czystki magazynowej.

10. torus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Tylko ze pewnie ten xbox nie bd do przerobienia albo koszt przerobienia bd bardzo wysoki.
    Oczywiscie jezeli chcesz przerabiac konsolke.

11. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Odp: zakup xboxa kinect co i jak?

Tak jak ktos wyżej pisał - masz linka do super zestawu :)
    Przerabiać nie polecam. Zwłaszcza ze widzę że nie siedzisz w temacie i nie ma co się bawić. Lepiej kupić płytkę w sklepie i od razu odpalac ;)
    Zresztą ja nie jestem za piraceniem.
    Decyzja należy do Ciebie. Przerobisz albo nie :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  12. Kicający Ogórek

Kicający Ogórek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    w 100% popieram kolegę wyżej

Wczytywanie...