Zakup Xboxa One - kilka pytań i proszę o szybką pomoc bo Święta :)

kowalski555

Świeżak
Świeżak
Witajcie, jestem tutaj nowy więc pisze tutaj.

Stanąłem przed zakupem Xboxa One i mam liczne pytania: (bardzo pilne i ważne więc proszę serdecznie o pomoc).


A teraz pytania:
1. Golda kupować za 120zł na rok tak? Taki oryginał od MS? Czy jest inny sposób?
2. Jak jet z grami podpiętymi do konta - bo takie fajne różne zestawy są na aukcjach. Od razu chciałbym założyc sobie nowe swoje konto pod mojego maila itd. Ale co wtedy z tymi grami? Podpiszą się pod moje konto? Będze się dało grać? Gdzieś jest to szerzej opisane?

Bo boję się,ze potem jak kupię zestaw np. z 7 gram to potem poprzednik zablokuje/ skasuje i zostanę bez gier albo na moim koncie nie zadziałają... czy coś.


3. Czy z kazdą grą na XO jest tak jak z GTA V,że lepiej działa i ma lepsza grafikę z płyty?
4. Jakie są ceny w markecie za gry? Można to sprawdzić w sieci ?Nigdzie nic o tym nie pisze.
5.Jak jest z DLCkami? Bo chcę miec trzy gry na start: GTA V, Forza H. 2 oraz Crew ale tak na full - wszelkie DLCki, aktualizacje itd.
Płaci się za to ?


A jak z zakupem Xboxa? Bo możliwe,że będę kupował z odbiorem osobistym pewnie - jak nie dać się nabrać?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. tak, za 120 zl ale jezeli chcesz to mozesz drozej
2. jezeli kupisz kod do gry to beda na twoim koncie, jezeli konto z gra to nie, gra z konta moze zostac zablokowana
3. gry na XO trzeba instalowac na dysku, nie da sie grac z plyty
4. na stronie xboxa sa ceny...
5. tak, za wiekszosc DLC sie placi

kup nowy ze sklepu to sie nie nabierzesz
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
3. Czy z kazdą grą na XO jest tak jak z GTA V,że lepiej działa i ma lepsza grafikę z płyty?
Sory ale rozwaliło mnie to :D Skąd Ty takie informacje masz ? Polska za murzynami :)

Ceny na markecie masz na stronie xbox
 

warone

Banned
Użytkownik
Zapewne chodzi o przypadek z x360 gdzie to był moment ze gta było odpalane z płyty bo z dysku miało problemy tzn nie doczytywało czasem tekstur zwłaszcza jak rozpędzało się autem . Bylo coś kiedyś na forum nawet o tym .
 

skunk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich na forum,

Podpinam się pod temat, żeby nie zaśmiecać.

Nie ukrywam, że początkowo chciałem PS4, ale jednak zmieniłem zdanie i mam kilka pytań w sprawie Xbox One.

1) Na Xbox One można instalować używane gry za dodatkową opłatą. Czy ktoś może (orientacyjnie na jakimś przykładzie) podać jakie to są koszty w stosunku do zakupu nowej gry?

2) Jeśli mam wykupiony Xbox Gold live to czy są co jakiś czas darmowe oferty gier do pobrania?

3) Czy posiadając Xbox Gold live ceny zakupu gier przez Internet są znacznie tańsze od zakupu gier w pudełku? Można prosić o przykłady?

4) Czy warto kupować kinect? Konsola będzie wprawdzie dla dzieci, ale nie wiem jak bogata jest oferta gier z kinectem.




Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

skunk
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Nic sie nie placi za instalacje używek
2. Co miesiac jedna w tym miesiacu sa dwie.
3. Gry w cyfrowej dystrybucji sa drozsze od pudelek. Chyba ze jest jakas promocja lub w deals with gold
4. Na razie nie ma sensu kupwac kinecta do gier...
 

skunk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za szybką odpowiedź.
Co do punktu 2 to można prosić o jakieś przykłady darmówek?
Odnośnie punktu 3 rozumiem, że usługa ta jest głównie dla graczy sieciowych, a nie dla tych co mogliby kupić taniej gry przez XBox Live Gold.
A wracając do punktu 4 to rozumiem, że nie ma zbyt dużo ofert gier oprócz gier typu dance czy sportowych.

Pozdrawiam
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie dostaniesz przykładu bo to się co miecha zmienia...
Z kinkietem daj sobie spokój... Chyba że chcesz sobie to kupić do skanowania kodów ze zdrapek...
Masz golda to co tydzień są wyprzedaże ale nie licz na to że w nich będą nowości...
 

kadaj2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
2) Co miesiac masz 2 gry srednio do pobrania, w tym miesiacu jest ciekawa platformówka rayman legends warta 119zł, a jest za darmo:) od kwietnia, jest bilard, i gra tez wydaje sie byc ciekawa child of light,
3) majac golda, gry cyfrowe tylko wtedy są tansze a bez golda płacimy starą cene, a sam gold, jest własnie dla tych darmowych gier, i grania przez siec, od niedawna mam xbox,a myslałem granie online blle, nie chce a teraz jak pogrywamy z kolegą w dying light, to naprawde jest super sprawa i podpowiemy gdzie kupic tanio golda, taniej niz na xbox sklepie:) pozatym nie majac golda tez mozesz uzywac sklepu np ogladac filmiki, lub sciagac gry demo, ale juz nie grac online, do tego gold, to nie tam jakies granie przez siec nie które gry maja takie wsparcie ze szukaja ci odpowiedniego gracza a nie najsilniejszego, załóżmy ty jestes słabszy itd opłaca sie jednym słowem,
4) ja bym Ci nie polecił narazie kinekta, miał tak widziec wszystkie palce itp ( porównanie z tym z 360 ) i do niego trzeba duzy tv i duzy salon, zabawa dla małych dzieci owszem bedzie ale starsza osoba pogra a potem w kąt, a cena kinekcta na One to ok 350zł,
 

skunk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,

Wrócę do tego kinecta.

Chodzi mi o to, żeby wypowiedziała się osoba co go używa lub najlepiej osoba co ma dzieci w wieku około 10 lat.

1)Ten Kinect ma być właśnie dla dzieci, a nie dla mnie. Pole do grania mam o promieniu 2 m, telewizor mam 50 calowy. Czy to wystarczy?

2)Jaki jest asortyment takich gier na kinect? Dwie, pięć, dziesięć pozycji do grania?

3)Zaskakują mnie też ceny nowego kineta. Rozbieżność od 350 do 600 zł. Skąd aż takie różnice. Może lepiej kupić używany.



Z powyższych postów wynika, że nie warto go kupować ale właściwie nie jest wyjaśnione dlaczego. Można się domyśleć, że wypowiadają się gracze – nie dzieci - i dla nich to faktycznie niepotrzebne urządzenie.



Dzięki jeszcze raz za pomoc
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kup kinecta do dobry sprzęt wystarczy mu ok 1,5m do dobrej pracy tutaj go nie zachwalają bo większość to gracze gimnazjaliści grający na padach w srzelanki imho moja córka ma 9 lat i pogrywa na kineccie u koleżanek i tez chce xo z kinkietem. Sam gralem w kręgle na xo i bardzo fajnie na imprezach z znajomymi to dziala
Sent from my RM-937_eu_poland_1014 using Tapatalk
 

warone

Banned
Użytkownik
Kinect jest fajnym dodatkiem jezeli go używasz, np u m ie to głównie zona przy nim skacze gdy gra w just dance , fruit ninja czy kinect sport/ fitness . Dla osoby ktora nie gra w takie gry faktycznie kinekt jest zbędnym dodatkiem . Ja sobie go chwale osobiście .
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jeśli kupię używkę xbox one, wraz z pudełkowymi grami, to jak wygląda sprawa gry w sieci?
zakładam, że koleś grał multi w gta5 na swoim koncie, a teraz sprzedaje mi konsolę z tymi grami, to mogę grać multi na swoim własnym koncie?
jak to jest z używkami pudełkowymi?
wahałem się, czy brać ps4, ale jednak xbone biorę chyba. :D
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
f1older wystarczy, że będziesz grał na SWOIM PROFILU i tam też będą twoje dane z gta v na multi, nie jego. No chyba, że sprzedaję ci konsolę również kontem, w co wątpie. Z używkami pudełkowymi jest tak samo jak na X'360. Kupujesz i grasz. To, że trzeba płacić to mit, jeśli o to ci chodzi.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
fabiosek, on sprzedaje konsolę z pudełkowymi, nie cyfrowymi. wiec to raczej nie konto. ;)
chodzi mi o to, czy określona pudełkowa gra jest jakoś rejestrowana, i przypisana do jednego konta/konsoli.
no ale jeśli nie, to ok. chyba będzie xbone. :D
thx za odp. ;)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W żaden sposób używane gry nie przypisują się do konta czy też konsoli kupujesz używana grę w wersji pudelkowej i dasz na dowolnym koncie czy też dowolnej konsoli

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom