1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup xboxa pod rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ptrq, Sierpień 18, 2012.

1. ptrq

ptrq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam szanownych kolegów oraz ew. koleżanki ;)

Posiadam już jednego xboxa z rgh i sprzęt sprawuje się świetnie. Teraz przyszedł czas na kupno jako prezent nowej konsoli. Nie planuję kupować używanej, gdyż zależy mi na tym, żeby sprzęt był nowy. Ostatnio, gdy byłem w temacie, słyszałem, że nówki sztuki ze sklepu nie dało się przerobić sposobem rgh, a tylko sam napęd. Czy dalej tak jest? Chciałbym kupić nową konsolę, lecz przerobić ją rgh, a nie sam napęd, gdyż to LT co chwilę się zmienia, a przy rgh człowiek ma spokój, wystarczy, że jest miejsce na dysku.

Więc - czy mogę teraz normalnie w sklepie kupić nową konsolę i oddać ja specjaliście, czy może muszę szukać czegoś na allegro? Ew. znacie jakiś sklep internetowy gdzie szukać takich konsol? A może ktoś z forumowiczów taką nówkę będzie posiadał?

Dodam, że najchętniej kupię od razu z kinectem.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Looozak

Looozak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do RGH to na konsolach kupionych ze sklepu czyli nowych jedynym wyjściem jest właśnie RGH :)

4. ptrq

ptrq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W takim razie, jeżeli dobrze rozumiem, to kupując konsolę w tym momencie w sklepie mogę na niej przeprowadzić rgh? :)

5. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No ja kupilem nowke i niestety nie da sie jej zrobic rgh poniewaz ma najnowszego dasha.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jeśli kupujesz nowke to musi być wyprodukowana przed wrzesniem 2011. Dasha napewno nie będzie miała najnowszego wiec tego sprawdzać nie trzeba.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No i moja jest z 17.06.2011 i du...a Mam najnowszego dasha i jak pech to pech i naped hitachi.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ale nowa nie była skoro ma najnowszego dasha :p tzn była przed zakupem wyjmowana z pudełka i podłączana do xbox live :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum