1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xbox'a SLIM z dyskiem czy bez?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xluki, Grudzień 25, 2010.

1. xluki

xluki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Po kilkunastu dniach przemyśleń doszedłem do wniosku, że jednak kupię nową konsolę. Teraz tylko mam dylemat... czy kupić wersję Slim bez dysku czy z dyskiem 250GB? Konsola nie będzie przerabiana, nie będę grał na necie. Jak to jest z tą instalacją gier na dysku? CZy jak zainstaluje grę to plytka nie bedzie praktycznie mi potrzebna?

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Wesołych Świąt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po zainstalowaniu i tak będziesz potrzebował płyty. Jeśli nie masz dostępu do neta i nie będziesz przerabiał to nie kupuj z dyskiem bo tylko przepłacisz. jeśli miałbyś dostep do sieci to mógłbyś kupować gry i ściągać na dysk wtedy nie potrzeba płyty ale jak nie masz to po co ci dysk skoro i tak będziesz musiał mieć płytę :)

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Lepiej kup z dyskiem, ponieważ wtedy odciążysz napęd konsoli. Po zgraniu gry na dysk, płyta musi być w napędzie tylko do doczytywania gry.

5. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Kup z dyskiem a ograniczysz głośnośc konsoli i jej naped

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Jak nie potrzebujesz do neta to kup Elita ( fata) za mniejsze pieniądze od ( slima 250) masz dysk 120 gb. A jak jednak jesteś na 100% przekonany do slima to kup Arcade 4gb i możesz kupić dysk jeżeli stwierdzisz że ci jest potrzebny oto jeden z dysków NOWY DYSK TWARDY 250GB DO XBOXA 360 XBOX 250 SLIM (1376638154) - Aukcje internetowe Allegro są do dyski WD x widzi jako orginalne ( po odpowiednim przygotowaniu te z linku są już przygotowane ) możesz kupić taki sam dysk trochę taniej i przerobić sam jak masz czas i małe pojęcie

7. Troy1991

Troy1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lębork
    Bierz z dyskiem. Ja zrobiłem błąd i teraz będę musiał dokupić ;P

8. smykk

smykk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. SeDaN

SeDaN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chrostkowo Nowe
    Bierz z dyskiem.
    - cichsza praca konsoli
    - napęd się nie zużywa.
    Po zainstalowaniu gry płyta chodzi przez 1 sekundę potem się zatrzymuję i grasz z dysku.

10. slewik

slewik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja bym chcial sobie kupic zwykly arcade, bo jest najtanszy, ale nie ma tam dysku. czy to serio taka wada ten brak dysku? konsole przerobie i bede smigal na piratkach. na razie bede gral offline, moze jak sie cos zmieni odnosnie banow to sie pobawie w live.
    @edit
    a czy mozna jakikolwiek dysk podlaczyc do x360 arcade? fata arcade. bo najwyzej bym dokupil sobie jakis dysk 20gb i oszczedzil na maxa ;pp

11. warzywniakk

warzywniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiesz zawsze możesz memorke kupić żebyś tylko miał seva'y ale ja zdecydowałem się z dyskiem nie jest tak drogo a pozatym mam wszystko "pod kontrolą".
    Na dysku mam dodatki i takie tam pierdoły.

12. xluki

xluki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W grę wchodzi tylko wersja Slim, ponieważ większość użytkowników tego forum mnie przekonało, że jest to wersja lepsza. Jeśli przeliczymy zakup konsoli Slim Arcade plus ewentualny zakup dysku 250gb (o ile sie nie myle srednio chodzi po 229zł + wysyłka) to wyjdzie mnie ta impreza drożej. Różnica w cenie między Arcade 4gb a wersji z dyskiem 250gb wynosi 200zł, więc myślę, że się zdecyduje na bardziej "wypasioną" wersję. Przekonaliście mnie tą cichszą pracą i z pewnością dłuższą żywotnością lasera.
    Dzięki wszystkim za pomoc.

13. Troy1991

Troy1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lębork
  14. kabala

kabala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  15. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Człowieku nie kupisz oryginalnego dysku 250gb za 170 zł ( mój też miał być oryginalny ) i jest bo w końcu jest z firmy WD więc oryginalny ale dysk M$ oryginalny to za 100zł nowy ale 20gb 250gb oryginalny ok 370zł a niczym podkreślam niczym się nie różni od WD a ja i tak brał bym Arcade slim masz obudowę matową która się nie palcuje ( zależy od gustu ale mi się lepiej podoba matowa ) a co do chodzenia ciszej to ameryka nie była nie pisałem tego bo myślałem że wiesz nawet jak korzystasz z komputera to też przecież widać że jak jedzie z płyty jest głośno a jak z dysku cicho.

Co do Arcade fat kartę pamięci masz w zestawie ( jasper wbudowane 512 falcon wyciągane 256 lub 512mb ) ja miałem 256 przez ponad rok i jeszcze było miejsce kupiłem dysk 250gb za 230zł z przesyłką i jestem zadowolony zastanawiałem się nad 120gb ale dobrze że go nie kupiłem bo już by mi go brakło 20gb nie kali się kupować bo nie ma pełnego 20gb tylko ok 17 w 120gb jest ok 109gb a 250gb jest 228gb zamiast dysku 20gb lepiej kupić pena 16 taniej wyjdzie a i tak jak będziesz chciał patche motywy na offline to i tak pena będziesz musiał mieć.

16. Robert123456

Robert123456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  17. bebetek

bebetek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wez z dyskiem , taniej Ci wyjdzie

18. Nevill

Nevill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jak nie będziesz grał przez neta i instalował emulator xbox1 to możesz zastanowić się nad dyskiem WD.

Wczytywanie...

Poleć forum