1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xboxa z kinectem - konkretnie to gdzie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Angelo, Czerwiec 25, 2012.

1. Angelo

Angelo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam nadzieję, że mój temat nie złamie żadnego punktu regulaminu;) Zależy mi na zakupie najlepszej wersji Xboxa z Kinectem i dyskiem raczej tym większym niż 4GB. Czytając opinie okazało się, że nie jest jednak to aż tak proste zadanie, gdyż podobno xbox xboxowi nie równy. W związku z tym, czy mógłbym prosić o polecenie konkretnych ofert(z allegro bądź sklepów internetowych) w których mógłbym zakupić najlepszą wersję(a więc pewnie najnowszą) Xboxa w najkorzystniejszej cenie ;)

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
    Angelo

2. Lotnik421 Xbox One

3. ARCZI23

ARCZI23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gliwice
  4. Angelo

Angelo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeśli nie planuje przerabiać to też jest to najlepszy wybór?

5. ARCZI23

ARCZI23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gliwice
    To data produkcji nie ma znaczenia , myślę ze jak już kupować to najnowszego . Aukcje wysłałem informacyjnie .

6. Angelo

Angelo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem. Dzięki wielkie za odpowiedź!

Wczytywanie...

Poleć forum