Zakup Xboxa:)

Dawid Nycz

Świeżak
Świeżak
Witam chciałbym zakupić xboxa 360 lecz jestem żółtodziobem w tych sprawach ;/
Doradził by mi ktoś na co warto zwrócić uwage i wgl?:) Cena do 300 zł na allegro widuję po tyle :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam chciałbym zakupić xboxa 360 lecz jestem żółtodziobem w tych sprawach ;/
Doradził by mi ktoś na co warto zwrócić uwage i wgl?:) Cena do 300 zł na allegro widuję po tyle :)
Masz mało gotówki, szukaj konsoli grubej jasper, jak znajdziesz to kup. Wszystko starsze nie ma co kupować

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tylko Jasper albo Slim. Nie daj się wrobić w te aukcje za 200-300zł. Najlepiej kupić od prywatnego sprzedawcy, a nie od handlarzy, bo oni zbierają jakieś starocia po naprawach, które padają po tygodniu.
 

Dawid Nycz

Świeżak
Świeżak
a jak coś znajde ciekawego to moge wam podesłać żebyście ocenili ?:)
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak znajdziesz to wklej do działu "Co Kupić" ale uzbierasz ze 450zł i możesz slima wychaczyć bądź dobry zestaw Jaspera zobacz w forumowym dziale "Sprzedam" na pewno coś będzie
 

BartekW97

Świeżak
Świeżak
Ja swojego Xboxa 360 jakieś dwa miesiące temu kupiłem za 399 zł w Saturnie. Co prawda 4 gb ale jest bialutki i slim. Jak dla mnie to zrobiłem zakup życia :D
 

delimos1

Banned
Ja za sześć stówek wziełem swojego premium w stanie praktycznie nowym , HDD 60GB przerobiony z pudełkiem , papierami , padem i kablami ;D 3 lata użytkowanie działa pięknie :)
 

Dawid Nycz

Świeżak
Świeżak
a właśnie o co chodzi że ma 4gb ? To nie jest za mało czy można potem dokupic dysk?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
a właśnie o co chodzi że ma 4gb ? To nie jest za mało czy można potem dokupic dysk?
Dysk można dokupić kiedy chcesz.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Dawid Nycz

Świeżak
Świeżak
A slim ma takie samo chłodzenie jak to całe "jasper"? I gry trzeba wgrywac na dysk czy można uruchamiać z płyty jak to działa ?:)
 

piter157

Świeżak
Świeżak
slim ma poprawione chłodzenie a gry możesz równie dobrze wgrywać na dysk jak i grać z płyty
 

Dawid Nycz

Świeżak
Świeżak
Ok dzięki :)
Jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć ?:)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Powinienes odwiedzic dzial giełda na forum,a nie szukac jak najtańszego na alledrogo ;)
Kolega wyżej nie dopisał, aby grac z dysku to i tak płyta z grą musi być w napędzie...

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak nowa to kup u mnie lub u Dexter 10zl taniej mamy. W swojej ofercie także mam używane 4gb 539zl corona, możliwe zestawy z hdd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

spiryt

Świeżak
Świeżak
przekonuje mnie ta gwarancja 24m-ce no i ta przerobka profesjonala jak to u Ciebie wyglada wiercisz w procku??? bo z tym moim cheblem to mnie pokreci :./ nawet nie ze sie wlancza 5min on wogole nie startuje :/
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
To jest ściema - nikt w procku nie wierci bo possfix kosztuje 10zl :p tu masz najlepsza ofertę:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3441568299

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
przekonuje mnie ta gwarancja 24m-ce no i ta przerobka profesjonala jak to u Ciebie wyglada wiercisz w procku??? bo z tym moim cheblem to mnie pokreci :./ nawet nie ze sie wlancza 5min on wogole nie startuje :/
Człowieku nikt nie wierci w procku, bo to jest skomplikowane i ryzykowne. Postfix kosztuje 5zl, ty popatrz ile jestem na tym forum, nie muszę reklamować swoich sprzętów. Bzdety jakie bystry wypisuje to...
Sprawdzając głębiej gwarancję prawnie wystawia firma na vat :)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Dawid Nycz

Świeżak
Świeżak
akir też jestem z bielska jak coś to byś mi doradził co kupić ?:)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pisz pw tel lub gg

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom