Zakup Xboxa.

mati10

Świeżak
Świeżak
Witam!

Do pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem Xboxa 360 Slim. Powiedzcie mi czy w tym okresie opłaca się jeszcze w ogóle zakup? Czy grafika w Xboxie bardzo odstaje od PC?), czy wyciśnięto z niego już całą moc, czy jest jeszcze szansa na lepszą grafę?. W moich odczuciach Xbox 360 zaczyna powoli przemijać.

Proszę o opinie.

Pozdrawiam.
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
Jak by nie patrzec konsola ma juz ponad 5 lat uklad graficzny sie nie zmienil ale gry dalej wygladaja dobrze i o to chodzi, jesli chodzi o wycisniecie wszystkiego to chyba jeszcze jakis zapas zostal. Z tego co wiem nowy xbox wyjdzie dopiero gdzies za 2 lata
 

Peszek

Użytkownik
Użytkownik
Xboxa opłaca się kupować. Ja zakupiłem go, ponieważ nie mam ochoty co rok wymieniać karty graficznej, czy innych podzespołów peceta. Według mnie Xbox w ogóle nie odstaje od PC, i jeszcze nie czas, by mówić że czasy xboxa przemijają.
 

?Xboxowiec?

Świeżak
Świeżak
Witam, mam zamiar wkrótce zakupić Xboxa 360, i teraz pytanie dotyczy, który bardziej opłaca się kupić, z jaką pojemnością, 4 gb dysku twardego czy 250 gb, jakby nie było to mam zamiar dokupić jeszcze do tego kinect'a.

Wiec jak ??
<myśli>
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Tak,xbox 360 przemija,grafa stoi w miejscu,czekaj 3-4 lata na następnego.Nie rozśmieszaj mnie,tylko leć do sklepu kupić!!! :D Grafika mało odstaje,jest do wyciśnięcia jeszcze mnóstwo mocy z xboxa 360,i grafika cały czas się poprawia(Wystarczy spojrzeć na Castelvanię na xboxa).Obecna generacja,będzie niby jeszcze 5 lat,ale myślę że za 3-4 lata wyjdą nowe konsole.
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam zamiar wkrótce zakupić Xboxa 360, i teraz pytanie dotyczy, który bardziej opłaca się kupić, z jaką pojemnością, 4 gb dysku twardego czy 250 gb, jakby nie było to mam zamiar dokupić jeszcze do tego kinect'a.

Wiec jak ??
<myśli>
zalezy widze ze chcesz kupic slima jesli masz zamiar pobrac wszystkie dema ktore sa na xbl i do tego instalowac gry na dysku to 250 jesli chcesz grac z plyty to 4, kinektem sie jeszcze nie bawilem ale tez mnie korci ;)
 

?Xboxowiec?

Świeżak
Świeżak
to znaczy ja za użytkowanie ze strony http://www.xbox.com/pl-PL/ nie mam zamiaru aż tak wiele używać, ja zazwyczaj używam płytek, wiec raczej chyba to 4 gb by odpowiadało i jest tańsze też, jak sądzicie ?? Żeby mnie nikt żle nie zrozumiał, używam tylko i wyłącznie płytek, lubie też ściągać gierki, najwyżej sobie nagram na płytkę i odpalę :D.
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
jak grasz z plytek to wez 4 no chyba ze chcesz dodatkowo trzymac filmy i muzyke na klocku zalezy ile masz kasy ja mam elitke 120gb i 50 gb zajete przez zainstalowane gry i dema ;) nie opciaza to napedu i szybciej sie wczytuja gry. konsola potrafi tez ciszej chodzic
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak nie masz zamiaru instalować gier na HDD, pobierać DLC itp. to bierz Xboxa 360S 4GB.
Z mojej strony ja bym wziął Xboxa 360S 250GB ze względu że instaluje gry na HDD oraz pobieram dodatki do gier (DLC). Wybór należy do Ciebie.
 

?Xboxowiec?

Świeżak
Świeżak
muzykę i filmy to ja mam na kompie, ale mam na myśli żeby mieć jakąś konsolkę aby ze spokojem usiąść na kanapie i grać a nie ciągle przed tv, mam LCD, wiec raczej to nie będzie problem

wezmę raczej tą 4 gb, najwyżej z neta przez kompa ściągnę(czy jakoś tak :D) i nagram na płytkę

novy66 podziękowałbym Ci ale nie ma linku: Dziękuję :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam zamiar wkrótce zakupić Xboxa 360, i teraz pytanie dotyczy, który bardziej opłaca się kupić, z jaką pojemnością, 4 gb dysku twardego czy 250 gb, jakby nie było to mam zamiar dokupić jeszcze do tego kinect'a.

Wiec jak ??
<myśli>
Witaj. Jeśli teraz zamierzasz kupić X360 to NAJLEPIEJ wziąć wersję Slim 250 GB w zestawie z kamerką Kinect. Nie próbuj kupować osobno X360 i Kinecta , bo tylko przepłacisz!
A dlaczego wersja 250 GB? Dlatego , że warto instalować gry na dysku aby nie było sytuacji , w której tekstury w grze pojawiają się z opóźnieniem. Do tego masz nieco szybsze loadingi w grze i jeszcze jedno. Są gry , które wydano na 2 i 3 DVD , przez co dysk jest bardzo pożądany , a myślę że w przyszłości coraz więcej gier może wychodzić na 2 DVD.
 

?Xboxowiec?

Świeżak
Świeżak
jest jeden problem, nie można kupić x360 250 gb z kinectem razem, jest tylko 4 gb z ...,
 
X

Xinqev

Guest
jest jeden problem, nie można kupić x360 250 gb z kinectem razem, jest tylko 4 gb z ...,
Ja wczoraj kupiłem wersję 4GB, a w najbliższym czasie mam zamiar dokupic dysk 250GB, a ciągle wychodzi taniej niż za konsolę 250. Radzę ci - zrób tak jak ja.
 

?Xboxowiec?

Świeżak
Świeżak
właśnie chce zrobić w ten sam sposób co Ty Xinqev :D

ile dałeś za konsole??
jest z kinect'em??
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
sa zestawy z dyskiem i kinektem np XBOX 360 Slim 250GB + KINECT +kabelHDMi Para SKLEP (1325502229) - Aukcje internetowe Allegro tu masz 4gb Xbox 360 Slim ARCADE + Kinect + KINECT ADVENTURES : Konsoleigry.pl Z nami nie przegrasz! ogolnie zadna roznica bo dysk kosztuje w okolicach 200 zl

edit: oczywiscie mozna wychaczyc taniej ktos tam pisal ze widzial slima 250gb za 850 zl + za kinecta musisz dac ok 550 zl co wychodzi ok 1400 zl
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A nie do końca żadna różnica, bo wersja 4Gb ma matową obudowę a od razu 250Gb glare ;) Ja zdecydowanie wolę tę matową obudowę. Ja kupiłem Slim 4Gb + wsadziłem dysk 120gb ze starej konsoli.
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
A nie do końca żadna różnica, bo wersja 4Gb ma matową obudowę a od razu 250Gb glare ;) Ja zdecydowanie wolę tę matową obudowę. Ja kupiłem Slim 4Gb + wsadziłem dysk 120gb ze starej konsoli.
tego nie wiedzialem fakt glare lubi odciski palcow pokazywac ;)
 

?Xboxowiec?

Świeżak
Świeżak
a ja uważam, że bardziej opłacałoby się kupić 4 gb z kinect'em i grą i dokupić a za jakiś czas kupić większy dysk i podłączyć, mnie by pasowało to 4 gb bo ja używam zazwyczaj gierek z płyt

pytam się Was o różne szczegóły, żeby potem nie było problemu, jak już będę miał tą konsolkę to kupie najnowszego HP :D
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
to juz twoj wybor czy wolisz swiecaca czy matowa obodowe a dysk jest chyba wsuwany ? i nie potrzeba zadnych obodow nie jestem pewien nie mialem w rekach slima
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wsadza się dysk 2,5" przygotowany do Xboxa i tyle. Jest złącza sata. Warto tylko czymś wypełnić żeby nie latał i tyle - ja tak mam zrobione. Wsadziłem dysk ze starej Elitki, wypełniłem folią bąbelkową i tyle.
 

Do góry Bottom