1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xbox'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeuxPl, Listopad 15, 2011.

1. DeuxPl

DeuxPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od paru dni interesują mnie konsole. Wybrałem że kupię Xbox'a 360 Elite 120Gb, piracką wersję(nie potrzebuję XBOX LIVE). Szukałem w wielu miejscach i nie było konkretnej odpowiedzi na moje pytania, więc mam parę pytań dotyczących tej konsoli :

1. Co to jest soft LT2.0? A co to soft Iextreme? I czy to jest to samo co flash xbox'a?
    2. Jak będe mógł grać w pirackie gry? Słyszałem dwie wersje, że albo na dysk twardy, albo poprzez pirackie płyty.
    3. Jeżeli na płyty to jak to robić? Jak nagrywać? Jaką trzeba mieć nagrywarke oraz rodzaj płyt?
    4. Skąd można pobierać gry?
    5. Czy xbox zadziala na 15-letnim telewizorze marki SKYTRONIC?

Za odpowiedzi z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    1. Tak, jest to CFW który umożliwia odpalanie kopii zapasowych.
    2. Płyty DVD+R DL z możliwością zainstalowania na dysku twardym konsoli, ale płyta musi być cały czas w napędzie, służy wtedy tylko do autoryzacji.
    3. Liteon iHAS-XXB z FW LTMax, nagrywać IMGBURN płyty Verbatim
    4. Patrz, moja sygnaturka :) a gry i inne pliki znajdziesz na różnych warezach, jest tego multum.
    5. Tak, wystarczy by miał EURO, lub na Chinche.

4. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Płyty do nagrywania to najlepiej verbatimy
    a co do telewizora to nie wiem czy będzie ci sprawiałą przyjemnosc gra na 15 letnim TV

5. DeuxPl

DeuxPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem to gry się nagrywa na dysk twardy a płyty służą tak jak w orginałach na PC? Czyli, że na płytach trzeba mieć całą grę i na HDD? I jeszcze jak "wsadzić" grę na HDD? Podłączyć do kompa czy co?
    P.S Dzięki za szybką odpowiedź.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Flash Ixtreme LT2.0 to jest jedno i to samo. Ixtreme - tak się nazywa to oprogramowanie LT+2.0 - to najnowsza wersja
    2. To zależy od przeróbki jeżeli Ixtreme LT+2.0 to będziesz musiał wypalać na płyty, później możesz zainstalować na dysk ale i tak do weryfikacji będzie potrzebna płytka w napędzie. Lub jest przeróbka JTAG/RGH w której nie trzeba wypalać na płyty tylko odrazu na dysk i jedziesz.
    3. Nagrywasz poprzesz IMGBurn (niejedni poprzez CloneCD) ale ja preferuje IMGBurna jak ustawić to znajdziesz na forum. Trzeba mieć płyty DVD + DL czyli dwuwarstwowe 8.5 GB (bardzo ważny jest ten + ponieważ konsola nie czyta płyt DVD-DL). Nagrywarke to obojętnie, teraz wyszły nowe zabezpieczenia i żeby wypalić płyte w 100% aby nie było możliwości że wywali do dasha trzeba mieć LITEON IHAS 124-xx B z wgranym FirmWare od C4eva (ważne jest to B na końcu te z A nie będziesz obsługiwało FW od C4eva)
    4. z P2P, warezy lub ********
    5. jeżeli masz wejście na czincze lub euro to tak.

7. Jack Herer

Jack Herer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaki model polecacie ??oczywiscie chodzi mi o konsole z kinect !!

Wczytywanie...

Poleć forum