1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krystian1231, Listopad 19, 2012.

1. Krystian1231

Krystian1231 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Planuje kupić xboxa Xbox 360 20gb + gry (2804021376) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy na nim będe mógł grać online ? Ogolnie nic nie wiem o xboxach :( Prosze od odpowiedz. I napiszcie co zrobic by grac online jesli sie da :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Chryste Panie ! Nie kupuj tego. Jeżeli ktoś sprzedaje na jednej aukcji kilka Xbox-ów na firmę i podaje najzbędniejsze informacje to nie kupuj ! To są FATy, które kiedyś były naprawiane przed sprzedażą, ludzie się tego pozbywają za grosze a naprawa 100-200 zł i tak siada po jakimś czasie. Szukaj Xboxa (jeżeli FAT to z płytą główną Jasper, będzie gdzieś pisać w opisie na pewno) lub Slima, najlepiej z dyskiem. A żeby grać online musi być nie przerobiony (RGH uniemożliwia grę online, LT tak ale kiedyś można wyrwać bana).

4. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Z tego co wywnioskowałem chcesz kupić oryginalną konsolę. Oferta, którą podałeś zawiera chyba trochę podstarzałego xbox'a (wnioskuje tylko z dołączonego dysku). Jeśli chcesz kupic konsolę na dłuższą przeprawę to lepiej zwrócić uwagę na płytę główną konsoli. Osobiście polecam zainteresować się konsolami z płytą : Jasper (prawdopodobne bezawaryjna), a jeśli masz ograniczony budżet to "falcon" też ujdzie. Miałem obydwie konsole i nie miałem z nimi problemu. A dysk 20gb na dzisiejsze gry to trochę mało, więc minimum te 60gb musi być :)

Wczytywanie...

Poleć forum