1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakupiona Mafia 2. Aby napewno po polsku?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fenen, Styczeń 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Siemka :) Kupiłem dziś tą używaną mafie 2 za ciekawą cenę Mafia II. Stan idealny! Polska wersja (napisy) (1436258055) - Aukcje internetowe Allegro Gdy to zobaczyłem od razu bez namysłu zamówiłem zaślepiony ceną ale ona jest na pewno po polsku? 100%?? bo nie widać przodu pudełka a może coś na płycie będzie ?? Ja się nie znam na tym :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jesli sprzedawca umieszcza w tytule i opisie aukcji ze gra jest po polsku to należy założyć że nie jest idiotą :)

4. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Haha no niby tak, ale raz widziałem grę, chyba Gears of war 2 że po polsku ale tak nie było :D A przy okazji :p Musze zapytać bo nie wytrzymam :D Bo w demo na xboxie jest misja jak musimy zabić jakiegoś grubasa. Tam jest że jedziemy autem, rozwalamy wszystkich w jakimś magazynie, grubas piszczela naszego towarzysza, potem uciekamy (czyli jak w wielu grach się dzieje :D ) Ale koniec demka było że uciekaliśmy przed policją i wpadliśmy w barykadę i pisało ze ciąg dalszy nastąpi :p ale ja chce wiedzieć już co się stanie :D Wie ktoś w którym to było rozdziale i jaka misja ? (nazwa) zobaczę co dalej na YT

5. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Jak pograsz to zobaczysz rozdział 5 misja "Piła" :)

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na allegro jest takie coś jak "zadaj pytanie sprzedającemu" :)

7. zinqzinq

zinqzinq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nottingham
    ja myslalem ze zaleznie od regionu ustawionego w xboxie napisy ustwiaja sie same hmm?

8. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No to źle myślałeś, bo napisy same z powietrza się nie stworzą. Najpierw muszą je wprowadzić do gry, a założyciel tematu pyta czy w wersji której kupił właśnie są wprowadzone, czytaj ze zrozumieniem.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Następnym razem zapytaj przed zakupem, a teraz jak już kupiłeś grę to sam się przekonasz czy jest pl :p
    Poza tym skoro napisał że jest pl, a nie będzie to możesz zwrócić grę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum