1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakupy Kartą Płatniczą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez OPTIM xD, Marzec 19, 2012.

1. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Witam. Otóż skończył mi sie Gold i chciałem dokonać zakupu Golda poprzez XBL. (ponieważ jest tam interesująca promocja) Moje pytanie brzmi czy ktoś z was kupował już Golda lub inne rzeczy za pomocą karty płatniczej/ czy jest to naprawdę bezpieczne ? Można tą kartę usunąć całkowicie z systemu ? Słyszałem też o tym automatycznym odnawianiu usługi da się to wyłączyć ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ludzie_z_MS

Ludzie_z_MS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dopoki trzymasz swoje Windows LIVE ID bezpiecznie - jak najbardziej tak.
    No i grasz madrze i z glowa - niektore serwery gier sa dziurawe jak ser szwajcarski i jesli uzyjesz tego samego loginu i hasla to mozesz sie zdziwic.

Karte mozesz usunac, jesli nie jest przypisana do zadnej subskrypcji.

Automatyczne odnawianie jak najbardziej mozesz wylaczyc z poziomu konsoli czy na xbox.com - wszystko z poziomu zarzadzania kontem.

4. OPTIM xD

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Nie rozumiem zbytnio, do jakiej subskrypcji ? Chodzi ci tu o Golda ?

5. Ludzie_z_MS

Ludzie_z_MS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gold - tak (albo jakies inne, ktore sa dostepne przez Xbox LIVE - ale to na razie kwestia jeszcze rynku na zachodzie, czyli jakies ZUNE-y czy inne ustrojstwa).

6. OPTIM xD

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Dzięki za te informacje. ^^ Mam nadzieje że wszystko zadziała bez problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum