1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakupy na stronie Microsoft

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez akak, Wrzesień 16, 2013.

1. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Witam, nie wiedziałem gdzie to napisać, wybrałem dział Xbox Live - mam nadzieję że dobrze.

Chodzi mi o działanie sklepu Microsoft, a dokładniej o płatność i realizację zamówienia. Chciałbym kupić mape Nuketown zombies do COD Black Ops 2, ale niestety na stronie microsoft jedyne płatności to te kartą (nie mogę, mam kartę płatniczą Nordea) oraz paypal (z tym, że jak chce płacić paypalem to wyskakuje, że muszę najpierw dodać... kartę, której dodać nie mogę). Czy przy płatności paypalem płaci się saldem paypala czy paypal służy wtedy jako pośrednik, a środki i tak muszę pobrać z karty? Teraz o realizacji - jak kupię owy dodatek na stronie microsoft, to będzie on jakoś dodany mi do konta live i możliwy do pobrania na konsoli, czy otrzymam jakiś kod, który mi to pobranie umożliwi? Jestem zielony, przepraszam.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Kup go po prostu z poziomu konsoli, nie będzie potrzebne dodanie żadnej karty, itp.

4. akak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Z poziomu konsoli też nie mogę, ale przynajmniej mi wyświetliło, że wystarczy potwierdzenie swojego konta bankowego na paypalu i wtedy pójdzie - na microsofcie tylko o karcie pisali. Na szczęście jest inne wyjście.

Anyway - dzięki wielkie :)

5. akak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    A jednak nie. Próbowałem kupić z konta kolegi, który ma zweryfikowany rachunek bankowy - na stronie microsoft chciało kartę, a z poziomu konsoli tak czy siak wywaliło błąd , że konto paypal musi mieć zweryfikowany rachunek bankowy lub dodaną kartę kredytową. Da radę jakoś inaczej kupić to DLC? A może ktoś by mi to kupił, jakbym przesłał mu pieniążki na konto paypal (o ile zakup ze strony microsoft realizują kodem prepaid)?

6. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dodając konto bankowe do konta paypal musisz zweryfikować to konto w sposób taki, że przesyłasz do paypal kwotę w wysokości 10 zł. W czasie, w którym Twoje konto jest rozliczane w cyklu miesięcznym dostaniesz wyciąg z transakcjami, które miały miejsce na Twoim koncie które przypisujesz do paypal. Weryfikacja polega na tym, że na stronie paypal musisz wpisać kod, który widnieje na wyciągu obok transakcji przelewu przy wcześniej wspomnianej "dyszce". Od tego momentu każdy zakup na paypal będzie możliwy pod warunkiem, że Twoje prywatne konto posiada dostępne środki.

7. akak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Rozumiem. Ponoć kolega tak zrobił, chociaż... kto tam go wie :) Poczekam najwyżej te 2-3 dni i zweryfikuje swój rachunek. O ile dobrze wiem, to nie muszę czekać na wyciąg bankowy - wystarczy, że zaloguje się na koncie internetowym i wpisze kod, który widnieje prawdopodobnie w tytule przelewu :).

Dzięki!

8. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co do prośby z kupnem DLC i przekazaniu dalej to zauważyłem, że zakupiony dodatek dodaje mi się od razu do konta. Czy to na stronie czy z poziomu konsoli. Nie da rady zakupić zwykłego keya dzięki któremu możesz dodać sobie DLC u siebie.

9. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie łatwiej kupić zdrapkę na allegro z punktami MS?

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kup punkty dodaj na konsoli zamieni je na zlotówki - zakup grę i po problemie żadna karta nie bedzie potrzebna

11. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Czy jeszcze dzialaja zdrapki na xbox live ??
    Pozdrawiam

12. Qkisek

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Zakupione na allegro np?? Zapomnialem dopisac :)

13. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Działają.

800 MSP = 34,99zł

14. Qkisek

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    A do kiedy zdrapki maja dzialac?? Wiadomo??

15. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Do końca tego roku minimum.

16. akak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Dzięki - sądziłem że wycofali całkowicie punkty i nie ma takiej opcji. :)

17. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Wycofali z produkcji, ale w magazynach zapewne leżą miliony tego. Pewnie i tak nie sprzedadzą pod szyldem punktów z naklejką waluty, bo nie sądzę, żeby im się opłacało wycofywać i produkować nowe zdrapajki.
    Ale generalnie przelicznik na dzień dzisiejszy jest opłacalny - kupując np. 2100 MSP za ~70 zł, dostajesz z tego bodajże 117 zł, czy coś koło tego :)

Wczytywanie...

Poleć forum