1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakupy paypal DE

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez piter1811_jolkipolki, Grudzień 22, 2015.

1. piter1811_jolkipolki

piter1811_jolkipolki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim
    Witajcie.

Pytanie mam na szybko... Da się płacić za gry ze sklepu xbox live PayPal'em w euro ( niemieckie konto ) na polskim regionie?

Działa zmiana tymczasowa zmiana regionu na konsoli ale tylko w przypadku kupna gier na XO, gry wsteczne mozna tylko ze strony a tam, nawet jak strona bedzie miala ustawiony region niemiecki to przy kupowaniu wywala polskie okno

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam PP ustawiony na Euro a XBL na PL i bez problemu kupuje. Co do konta to nie powinno mieć znaczenia bo ludzie zmieniają region np. na Japonię i z PL kupują gry.

4. piter1811_jolkipolki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim
    Moze kupuja gry na XO dlatego z tym problemu nie ma. PP mam niemieckie z niemieckim bankiem połączone

5. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Moze masz jakis limit ustawiony na transakcje internetowe

6. piter1811_jolkipolki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim

Nic z tych rzeczy. Juz poradzilem sobie. Sprawa wyglada tak. Będąc na terenie Niemiec a majac region konta ustawiony na Polski, wtedy nie zawsze dzialaja zakupy. Zmienilem region na niemiecki ale tylko live. Region w konsoli dalej mam polski i wszystko moge dodawac bez problemu. Konto PayPal przypisane mam niemieckie. Teraz bedac na urlopie w Polsce dalej jest problem wiec moja teoria sie sprawdzila ;)

Wczytywanie...

Poleć forum