1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakupy XBL a reszta kont

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Robert de Clair, Listopad 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Robert de Clair

Robert de Clair Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1 Mam X360 na którym swego czasu zakupilem na marketplace kilka gier.
    Mimo, że zakupu dokonywałem tylko ja - reszta użytkowników konsoli (żona i córka) mogły bezproblemowo korzystać z tych gier na swoich profilach (żona Live córka zwykłe konto)

Jako ze konsola ta jest przerobiona postanowilem zakupic drugą.
    Za pomocą memorki przerzuciłem Gry i DLC ze starej konsoli na nową (na nowej mam drugi HDD)
    Na nowej konsoli odzyskałem tag gracza.... konto córki przeniosłem na karcie.

No i zdziwienie pierwsze musiałem ponownie "odblokowywać" wcześniej zakupione gry (fakt ze gratisowo ale musialem to robic)
    Zdziwienie drugie jednak zmusiło mnie do napisania tego posta. Konto żony i córki nie mają teraz dostępu do tych gier w pełnych wersjac. Dla nich istieją one jako demo.

Jak mogę przypisać ponownie MOJE wcześniej kupione gry do gier reszty domowników korzystających z tego X?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Było to już omawiane.
    Dodatki bezproblemowo chodzą na wszystkich kontach tylko na pierwszej konsoli, na drugiej i kolejnej są już tylko widoczne (jako pełne gry w tym przypadku) dla konta na którym zostały zakupione.

4. Robert de Clair

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli tragedia :/
    smutek i nostalgia mi pozostały, albo zasponosorować reszcie domowników gry w które grali, a teraz pytająco się na mnie patrzą dlaczego nagle nie mogą puszczać kulek w pegle czy rozbijać się na trials HD :(

5. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pozostaje Ci jedynie udostępnić konto reszcie domowników lub przenosić profile na memorce między konsolami.

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kup jakieś normalne gierki, wtedy każdy będzie mógł w nie grac w nieskończonośc :)

7. Robert de Clair

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Normlne gierki nie są tak casualowe.

A sprawdzał ktoś patent - archiwizacja starego dysku i dearchiwizacja na nowy? zgodnie z metodą opisaną przy tworzeniu dysków.

Druga rzecz - slyszalem o czyms takim, ze raz na rok mozna zrobic przepisanie DLC na inną konsolę.

---------------------------------------------------------

Pomogłem sam sobie, a jeśli ktoś będzie miał podobny problem :)

http://www.xbox.com/en-GB/support/drm/

I wszystko jasne. Raz do roku można taki manewr odwalić
    DLC Przypisywane jest nie tylko do konta, ale także do konsoli.

Narazie nie będę próbował przenosić mojego DLC za pomocą DRM bo w poniedziałek będę miał trzeci HDD tym razem 250GB Dopiero na nim chce finalnie obsadzić swojego nowego arcade.

8. Robert de Clair

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I po krzyku. Doczytałem i bez strachu rzuciłem się w objęcia DRM
    Cała operacja przepisuje licencje zakupów uczynionych na starej konsoli do konsoli nowej.
    Po operacji niezbędne jest ponowne pobranie DLC

Jeśli ktoś z jakiejś przyczyny nie może użyć DRM, To kolejna wiadomość jest taka, że to co ZAKUPIONE zostało na nowej konsoli działa dla wszystkich kont. Jednak musi to być zakupione nie tylko pobrane ponownie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum