1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Załączniki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SolWer, Maj 2, 2011.

1. SolWer

SolWer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, nie mogłam nigdzie tego znaleźć, jeśli chciałabym wysłać do kogoś wiadomość z jakim zdjęciem to jak go mogę wstawić? Nigdzie nie widzę tworząc nową wiadomość gdzie można kliknąć by dodać załącznik. Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    na imageshack po dodaniu zdjęć przekieruje Ciebie na panel tam wybierając fotkę może odpowiedni link wywołać czy to na forum czy na avatar itp itd który następnie wklejasz na forum lub inne serwisy publiczne

5. SolWer

SolWer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:) Temat do zamknięcia.

Poleć forum