1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Załamanie obrazu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez czeski24, Styczeń 11, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Ost grając w Kungfu Panda zauważyłem ze jak jestem przy otwartych terenach i szybko obracam kamerą to obraz jakby minimalnie sie załamuje tzn pojawiaja sie linie załamane(ciezko to opisac) obraz sie załamuje dosłownie na pól sekundy.W inncyh grach czasmi mam podobnie.TV LCD Toshiba 32 HD Ready.X nowy premium.Nie wiem czy niektore gry maja taki urok czy ino cos innego :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    to jest normalne zdaje się że nazywa się to v-sync obrazu,w niektórych grach można to wyłączyć kosztem spadku ilości klatek animacji

4. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Też to miałem w Pandzie ;)
    Niczym się nie przejmuj ;)

Wczytywanie...

Poleć forum