1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zalany pad

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kylex, Styczeń 25, 2012.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jakiś czas temu podczas grania jeden ze znajomych zalał mi lekko pada piwem. Było to na tyle delikatne że nawet nie zwróciliśmy na to początkowo uwagi. Następnego dnia zauważyłem że jeden z klawiszy [konkretnie y] "nie odbija". Wciska się po czym bardzo wolno wraca na swoje miejsce. Próbowałem go trochę rozruszać i początkowo przynosi to skutek, ale za jakiś czas problem się powtarza. Czy takie coś da się naprawić w jakimś serwisie (sam nie jestem typem majsterkowicza i wolałbym sam go nie rozkręcać)? Czy da się przywrócić jeszcze pełną funkcjonalność tego pada czy najlepiej od razu nastawić się na kupno nowego? Może ktoś z was spotkał się z podobnym problemem? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Zapomniałem jeszcze dodać że wszystkie klawisze reagują i wszystko poza tym wygląda zdrowo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiatek

wiatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pada rozkręcić i skręcić jest dziecinnie prosto ;D Aa ja kiedyś miałem tak samo z klawiaturą gdy wylał mi się sok ;D to po kilku tygodniach chyba rozpisałem to i do tej pory działa mi wszystko normalnie ;D

4. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Obstawiam, że po prostu piwo najnormalniej w świecie zasyfiło Ci przycisk. Rozkręć pada, umyj i będzie dobrze.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    dokładnie tak^

Wczytywanie...