1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zalety i Wady xboxa :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mosieqq, Lipiec 29, 2012.

1. mosieqq

mosieqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Nie mam za dużego pojęcia o x360 ani o ps3. Wiem że pytając która konsola jest lepsza moge otrzymać niezbyt obiektywne odpowiedzi ale chodzi mi bardziej o to żeby dowiedzieć sie czy prawdą jest to co piszą inne osoby na internecie .Mianowicie dużo użytkowników PS pisze cały czas to samo: xbox sie psuje i przegrzewa, a ja nie wiem czy to prawda . Do tego jeszcze kłótnia o pady ale to każdy już musi sam wybrać -.^ ale wydaje mi sie, że obydwa pady są bardzo wygodne . Myślę że warto zapytać również o exclusivy :).Na jaką konsole będą lepsze ? Nie chodzi mi o ilość tylko o jakość :]. Bo z tego co widzialem to Forza 4 jest duzo lepsza niż Gran Turismo 5 a jak z innymi grami jakies porównania ? . Chciałbym uzyskać kilka odpowiedzi i dowiedzieć sie więcej o tej konsoli . Z góry dziękuje wam za pomoc :]
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzemyk12345

krzemyk12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem co to za mity z przegrzewaniem się xboxa.
    Mój arcade śmiga już z 2 lata i nigdy jeszcze nie było z nim żadnych problemów.
    Pady ze względu na wygodę są lepsze niż w ps3, ale gałki szybko się wyrabiają ;(

4. Dobo

Dobo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Xboxy się nie przegrzewają ! To PeeSy 3 się przegrzewają !
    I tak w kółko. Sam musisz wybrać, którą konsole wybrać
    z tymi padami to mają racje pad X'a jest lepszy grając u kolegi pad wydawał mi się mniejszy i trudno mi się nim grało... :D
    Jeśli miał bym w .... kasy to brał bym PS3 kupował oryginały i nawalał na multi :)

5. BlackJoint

BlackJoint Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jak bedziesz dbal o swojego xbox to tak szybko sie nie zepsuje uwierz ; ) ps3 równiez sie psuja wystepuje w nich np . YLOD . Jak dla mnie wygodniejszy jest pad od Xbox ale jak napisales to kazdy musi sobie dopasowac ;D
    Na ps3 sa chyba jakosciowo lepsze exclusivy jest i napewno wiecej ale np . Uncharted 3 wyglada rewelacyjnie ^^

6. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ps3 ma YLOD, a xbox RROD. Wybór konsoli to kwestia gustu. Na xbox możesz pograć w takie gry jak Halo lub Gears of war za to na ps3 masz God of war i Killzone. Pady to kwestia przyczajenia i każdy ma swój plus np. xboxowy jest lepszy w strzelaniach, pad ps3 w bijatykach. Najlepiej zobacz jakie gry cię bardziej interesują i jakie funkcji będą ci najbardziej potrzebne, a jeszcze lepiej kup obie konsole :)

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Temat jak rzeka...

Wczytywanie...

Poleć forum