1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zalozenie konta na EA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szybki999, Maj 13, 2012.

1. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    Witam jest jakiś problem z założeniem konta na EA wszystkie adresy mail jakie podaje pokazuje mi ze
    Kod:
    Prawdopodobnie konto zostało utworzone, gdy grałeś/aś online w jedną z naszych gier na konsoli. Aby uaktywnić konto, spróbuj zalogować się adresem e-mail, z którego korzystasz do gry na Xbox lub PlayStation tutaj:
    .

Podalem 3 rożne maile i to samo zalogować się nie mogę a przy przy przypominaniu hasla pokazuje ze nie ma takiego konta.

Co za syf to EA

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Też miałem z tym problem. Pisałem nawet do anglojęzycznego oddziału EA (w USA) i to oni mnie kierowali, ale i tak ich metody nie działały. Polegały one na tym żeby pobrać jakieś najnowsze demo od EA (teraz np. FIFA Street czy inna 'sportówka') i tam próbować utworzyć konto/zalogować się. Mi osobiście pomogła tylko jedna rzecz - wpisanie Online Passa do FIFY 11... Kochane EA.

4. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    Wpisałeś pass i mogłeś się zalogować?

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dokładnie tak. W przypadku FIFY 11 było o tyle komfortowo, że nagle zaczęło mnie pytać o Online Pass - mówie sobie, a co mi tam, wpiszę, a jak nie będę mógł grać to złoże reklamacje czy coś do tej hołoty z EA. Ale jednak wszystko było ok, wystarczyło głupi kod wpisać. Czyli nawet w gry od EA może grać 3-latek w gry ze znaczkiem "18", wystarczy że wpisze 'Przepustkę Internetową'....

Wczytywanie...

Poleć forum