1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zalukaj.tv na xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fostex, Kwiecień 6, 2013.

1. fostex

fostex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Mam wykupionego xbox live gold. Używam internetu na xboxie, lecz nie wszystko mi się ładuje. Mogę oglądać filmiki z youtube za pomocą specjalnej aplikacji. Ale mi chodzi o oglądanie filmów z serwisu zalukaj.pl
    Nie mogę tego zrobić ponieważ nie mam zainstalowanego flasha. Moje pytanie brzmi, czy mogę go w jakiś sposób zainstalować lub inaczej oglądać filmy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie ma takiej możliwości :)

4. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeglądarka w Xboxie nie posiada Flasha (lecz filmy na Codzienna dawka czarnego humoru - strona 6858 - Sadistic.pl działają normalnie :) ). Pozostaje jedynie oglądanie filmów na YouTube lub na PC.

5. Sewek :)

Sewek :) Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a na linuxie (RGH) mozna ogladac ?;)

Wysłane z mojego akwarium za pomocą Tapatalk 2.

Wczytywanie...

Poleć forum