1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamania Xbox 360 za PSP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wnyku, Luty 27, 2011.

1. wnyku

wnyku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem nad zamianą Xboxa 360 przerobionego LT i ze sporym arsenałem gier na PSP. Na temat PSP nie wiem na temat przeróbek czy się psują czy coś. Może ktos przybliży mi coś na ten temat i czy mi by taka opcja sie opałacała? i czy nie musiał bym dopłacić. Interesował by mnie PSP już przerobione. Jak jest z grami? jest wgl coś ciekawego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jedno pytanie, często podróżujesz ?

4. wnyku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie podróżuje prawie wcale. Ale nie wiem czy nie wyjadę a granicę do pracy a jak narazie to umiliła by mi lekcje w szkole

5. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Na allegro można już kupić przerobiona gier jest wiele ciekawych przy samym final fantasy VII crisis core można spendując wiele godzin god of war chains of olympus jak kupisz przerobiona to powstało spolszczenie do tej gry god of war ghost of sparta jest całkowicie po polsku kratos gada głosem Bogusława Lindy GTa liberty city stories Grand Theft Auto: Vice City Stories i wiele innych plus możliwość odpalenia gier z playstation1 co daje olbrzyma bibliotekę gier Encyklopedia | PPE.PL - Portal PSX Extreme[3]=3&sw=2&submit=Szukaj programy homebrew umożliwiają odpalanie PDF lepszy odtwarzacz mp3 i przeglądarkę internetowa emulatory nes,snes,game boy,nintendo64.

6. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Zawszę myślałem, że w szkole się uczy.

7. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    @up
    ja tam w szkole blanty krecilem :D

co do tematu mozna bez problemu samemu w domu przerobic konsole PSP w 15 minut, i mysle ze to ktos by musial doplacic do xboxa zalezy jeszcze jakiego masz

8. wnyku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam xboxa arcade z karą 256mb 2 pady z 15 gier headset i gre orginalną jedną i kable do podłączenia do monitora x2, i reszta co była w zestawie

9. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Ktoś by ci musiał dopłacić do tego psp do tego karta by się przydała na gry i inne aplikacje 4Gb to minimum.

Wczytywanie...

Poleć forum