1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamawianie XBOX LIVE GOLD + można wyłapać bana?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damian7154, Listopad 20, 2012.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Znalazłem fajną aukcję:
    KODY XBOX LIVE GOLD 14 DNI BEZ BANA 100% PEWNE (2799924200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (chyba nie pójdzie za reklamę)
    i mam pytanka:
    1. Kiedyś ktoś pisał, żeby na allegro nie kupować goldów bo się wyłapie bana na xlive. Jak to z tym jest?
    2. Kiedy dostałbym golda? Jakbym kliknął kup teraz to na maila czy dopiero po zaksięgowaniu przez bank kasy za przelew?
    3. Kiedyś był bajer z goldem na 48 poprzez japońską gierkę. Niby ktoś za to bana wyłapał za masowe konta. Ja jedno zrobiłem. Jak to w końcu z tymi banami jest? Nie chciałbym skończyć z banem, nie po to kupuję gry rzędu 150-200 zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Ja znam aukcję o wiele tańszą KODY XBOX LIVE GOLD 14 DNI AUTOMAT GRATIS BEZ BANA (2748476382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. której prawie półtora tygodnia skorzystałem i także zakupiłem kod do golda i do tej pory jest wszystko OK ;-) Jedynie czemu już nie zakupie kodu na 14 dni to dlatego że w 100% nie jesteś wtedy użytkownikiem GOLD -a ;/ np. pojawiło się teraz demo NFS MW do pobrania i kiedy chce pobrać pisze tylko dla klijentów xbox GOLD ! Na tym kodzie na 14 dni nawet nie da się używać przeglądarki internetowej z konsoli którą się ściąga,ani wszystkich dem gier nie ma do pobrania.Kiedy tylko wpisałem kod do konsoli cały czas pisze tylko że jestem w testowym okresie 14 dniowym...

P.S mi dopiero kod podali drogą meilową, jak zaksięgowali u siebie pieniążki ;-)

4. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Zamawianie XBOX LIVE GOLD + można wyłapać bana?

@up wszystko dlatego, ze to nie jest konto KONTO gold. 14 dniowy trial upoważnia Ciebie do grania online, nie do bycia pelnoprawnym użytkownikiem Golda.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

5. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
  6. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Daje ci to tylko możliwość gry online, dołączania do gry i korzystania z YouTube. Dostęp do dem o tydzień wcześniej niż Silver'rzy mają tylko ludzie którzy kupili pełnego GOLDa. A co do tych aukcji - niedługo się skończą, teraz są tylko kody na 48H, więc nawet po 1 zł, lepiej będzie kupić golda. 30 dni - 15 zł GOLD na miesiąc 23 zł. Także bardziej opłaca się kupować GOLDy na 3 miechy lub 12 miesięcy, albo nawet 12 + 2.

7. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ja myślę na razie tylko o jednym miesiącu Gold ,czemu? Po prostu jak mnie najdzie ,wreszcie przerobie na LT 3.0,jak płacić tyle za gry oryginalne ;-)
    Chyba według mnie i to nic się nie stanie jak bedę cały czas na GOLD i w pewnym momencie ktoś będzie mi przerabiał konsole na LT 3.0 ;/
    Chyba że się mylę :confusion:

8. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nikt nie odpowiedział precyzyjnie na moje pytania.

9. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
  10. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a sam na oryg grach grasz + kupujesz te live'y z allegro?

11. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    W tym tygodniu się dowiem sam /bo moi znajomi to już testują i polecają od niego / ,jak w meilu mi przyśle kod ,bo zakupiłem jak wyżej ;-)

P.S tak tylko na oryginałach się męczę jak zakupie po pieniążkach,lub ktoś mi życznie ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum