1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamiana Aurora na FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DEViANT47, Październik 14, 2016.

1. DEViANT47

DEViANT47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym zapytać czy da się zamienić te "systemy" bo aurora wgl mi nie podchodzi, przyzwyczaiłem się do FSD, więc...

Usunąłem pliki flash przez przypadek, i pytałem o to na forum, no i zaniosłem konsole do naprawy, gdy wróciłem zamiast FSD była aurora, więc jak to mogę zrobić ? Jak wgrać najnowszy Dash żeby było wszystko po mojemu ?
    Ew. jeśli coś to spróbujcie mnie przekonać czy aurora czy fsd lepsze może przemyśle ;)

Dzięki za odp i rady!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystko znajdziesz w dziare RGH wymagane minimum chęci... Zmienić się da jak najbardziej. Aurora czy FSD to alternatywny dash, wystarczy go skopiować na dysk konsoli i ustawić ścieżkę w pliku ini

Wczytywanie...

Poleć forum