1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamiana dysku 20gb na 120 .. czy moga byc jakies problemy??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomciopaluch222, Listopad 21, 2011.

1. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam..mam w konsoli dysk 20gb a chce kupic 120 gb..Mam kilka pytan

1. czy bez problemu podepne do swojej konsoli dowolny zakupiony dysk 120 gb ( nie musi byc np od arcade la arcade itp?? )
    2.Czy wystarczy ze go wepne normalnie w gniazdo dysku na gorze i automatycznie go wykryje
    3. na starym dysku mam okolo 3 gb ( profil , savy , motywy, ustawienia itp - cyli wszystko na czym mi zalezy ) czy bez problemu moge to wszytsko zgrac na pendrive przez usb i potem tak samo przez usb przeniesc na nowy dysk 120gb i bedzie moj profil.moje goldy i savy czy musze kupic to urzadzenie na allegro za okolo 40 zl do przenoszenia danych z dysku na dysk..
    prosze o konkretne odpowiedzi..DZIEKUJE

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    1. Musisz kupić dysk do konsoli Xbox 360, lub przerobiony dysk WD
    2. SLIM, czy FAT? jak slim, to normalnie wpinasz, natomiast, jeżeli fat, to musisz posiadać obudowę do niego.
    3. Możesz wszystko przenieść przez pendrive ;)

Wczytywanie...

Poleć forum