1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zamiana dysku a zachownie osiągnięć

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez takietamwarez, Luty 23, 2009.

1. takietamwarez

takietamwarez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem posiadam xboxa premium 20 gigabajtowego przerobionego od 6 miesięcy, kupiłem se jeszcze jedną konsole do grania na xbl ( tak żeby było bez nerwów ) tym razem Arcade i chciałbym przełożyć dysk z premium na arcade ponieważ chciałem zachować punkty za osiągnięcia czy to bezpieczne??
    co zrobić z tym fantem czy da się jakoś przenieś same osiągnięcia np na kartę pamięci lub nowy dysk??

2. Lotnik421 Xbox One

3. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    jak podlaczysz do live to osiagniecia zostana

4. takietamwarez

takietamwarez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem ze zostaną ale chce uniknac bana a podobno banuja za jakies tam kody gier bo podczas podlaczania do xbl konsola wysyla dane do MS.
    chcialbym zachowac tylko osiagniecia najlepiej przenies je na karte pamieci??

Wczytywanie...

Poleć forum