1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamiana LT2.0 na LT3.0 w Slimce

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba1418, Wrzesień 29, 2013.

1. kuba1418

kuba1418 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jakiś czas temu przerabiałem sobie grubasa bo nie było to dosyć trudno ale czytając poradniki o slimkach zwątpiłem w swoje umiejętności i myślę nad oddaniu ją do przeróbki ale z racji że mam dużo gier z grubasa pod lt2.0 a chciałem w nie jeszcze pograć czy dało by rade gdybym oddał slimke do przerobienia poprosił gościa o klucz (oczywiście pan ma zrobić drill i wgrać LT3.0) czy wystarczy mi sam klucz by wgrywać jaką chce wersje ixtreme czy potrzebuje probe? I czy wg ma to sens a nie lepiej zainwestować w RGH dodam że nie mam niestety do niego dysku jest tylko 4gb, wersja z 2010roku jaki napęd to nw bo dopiero ja zakupiłem i jest w drodze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djzwierzac

djzwierzac Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli w slimce będzie napęd 4S z układem WINBOND, to sprawny drill i plik dummy.bin pozwolą Ci na szybką zmianę lt. Natomiast jeżeli trafi się układ MCXI, to za każdym razem do zmiany LT będziesz musiał ciąć lub rozlutowywać ścieżkę na dolnej części płyty i spinać rezystor 10 Ohm.
    Ewentualnie poproś o włożenie zamiennej płyty Matrixa i wyciągniecie flashera na tył konsoli (zmiana po podpięciu kabla usb - szybko i prosto, natomiast wydatek w granicach 160zł na płytę + robocizna (max 200zł za całość). Dobry serwis odkupi wyjęta, sprawną, oryginalną płytkę za 60-90zł, więc koszt modyfikacji 110-140zł lub mniej :)

Konsola z tyłu wyglądała by mniej więcej tak:

4. kuba1418

kuba1418 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedz.

Wczytywanie...

Poleć forum