1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zamiana napedów z przerobka 2.0 na 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slawencja21, Styczeń 22, 2013.

1. slawencja21

slawencja21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, nie dawno zamówiłem kuzynom konsole przez internet z 2006r czyli te pierwsze ;) miała mieć wgrane lt 3.0 ale okazuje się chyba ze nie ma ponieważ gry z zabezpieczeniami XGD2 dzialaja a XGD3 nie a ja posiadam konsole rowniez z tego roku z przerobka lt 3.0 i gry XGD3 dzialaly ale konsola zlapala RRoda 0102 i teraz mam pytanie czy moge po prosty podmienic napedy?? ja posiadam naped ( BenQ lub lite-on) konsola kuzynow ( hitachi) i ich konsola ma najnowszego dasha

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113