1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ZAMIANA PS3 na Xbox Jasper GWARANCJA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez valdermus, Maj 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. valdermus

valdermus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam ofertę zamienić PS3 na Xbox 360. I tutaj rodzi się pytanie czy się opłaca

Mojego PS3 nie idzie przerobić (a o to mi się rozchodzi), jest na około 6msc gwarancji
    pudełko wszystko jest tak jak w sklepie

koleś oferuje mi XBOX 360 Arcade / Jasper - Gwarancja - Rybnik (2366464193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy może lepiej sprzedać ps3 ? Ile bym dostał za PS3 + 1PAD + GW + Wszystko to co w sklepie (pudełko, dokumenty itp)
    Lub mogę sprzedać PS3+2pady, 5 gierek, itp. \

Co szybciej i za ile by poszło ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum