1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamiana Xboxa360 Slim Black na Ps3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Eryk3145, Luty 17, 2013.

1. Eryk3145

Eryk3145 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam z góry przepraszam jeżeli napisałem to w złym dziale . Chciałbym wymienić Xbox`a na ps3 . Xbox jest w stanie IDEALNYM nie ma żadnych dużych rys czy małych są jedynie mikro ryski które powstały w skutek wycierania kurzu (nie widoczne już nawet z bliskiej odległości jedynie pod światło i to z bliska ) czarny slim z jednym padem także w IDEALNYM stanie , oczywiscie cale okablowanie z wyjątkiem kabla HDMI , pamięć wbudowana 4Gb , NIE PRZEROBIONY ! Konsola była mało używana o laser proszę się nie martwić ponieważ zgrywałem gry na 2 pendrive po 16 Gb . Mogę także dorzucić / wymienić gry : Fable 3 , Gears of War , Rayman Origins , Crysis2 , CoD World at War , Wiedzmin 2 zabójcy królów EDYCJA ROZSZERZONA (z mapka świata i poradnikiem ) , przygody tintina i Batman Arkham City ,każda możliwa z wymienionych gier jest w BARDZO DOBRYM stanie . Co do ps3 , chciałbym wymienić mojego Xboxa360 Black Slim za ps3 Slim eventualnie za Super Slim także z całym okablowaniem a także w dobrym/idealnym stanie + pad . Co do gier jeżeli osoba która by nie chciała by się zamienić grami lub wymienić za jakieś inne są one do sprzedania . Kontakt do mnie przez GG 46372596 wszelkie nie jasności oraz propozycje proszę zgłaszać na GG albo poniżej w komentarzach (na GG jestem częściej ). Ps konsola nie zbanowana .

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    od tego jest dzial gielda, po drugie stan idealny to jest zaraz po wyjeciu z pudelka

4. Eryk3145

Eryk3145 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no i taki stan konsoli jest moj drogi mikro ryski sa na wszystkim pod swiatlo .
    a jezeli jest inny dzial to nie wiem czy bede mogl tam pisac skoro jestem "świeżak "

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum