1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamiar przerobienia RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymi124, Luty 5, 2014.

1. szymi124

szymi124 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema ludzie mam zamiar przerobić sobie xboxa w wersji slim 4 gb na rgh i tu moje pytania:
    1. na niektórych aukcjach piszą że dodatkowo instalują jakieś oprogramowanie, czy to zmieści się na 4 gb nie mam dysku wewnętrznego chce sobie podłączyć zewnętrzny pod usb 320 gb
    2. czy po przeróbce będę mógł w całości używać ten dysk chodzi mi czy będę miał dostępne całe 320 gb
    3. w jaki sposób instalować te gry na dysku, nie chce korzystać z płyt po prostu że podłączać dysk do kompa i z niego kopiować gry na dysk ( w jaki sposób to się robi?)
    4. i ile takie szaleństwo kosztuję po ceny są różne od 100 do 150 zł mam slima z datą produkcji 18.01.2011 dash: 2.0.15574.0
    z góry dzięki za odopowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak
    2. Tak
    3. Dysk formatujesz do fat32 i na kompie kopiujesz gry.
    4. Masz płyte Trinity więc do 130 zl powinienes zrobic RGH.

Wysłane z tapatalka

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum